Домашня » Новини » Дружина Турчинова закликала обмежити діяльність іноземних фондів

Дружина Турчинова закликала обмежити діяльність іноземних фондів

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Відомий український педагог, а також дружина секретаря РНБО Олександра Турчинова Ганна Тучинова вважає, що в Україні назріла необхідність перегляду правил щодо діяльності іноземних фондів. Відповідну заяву Турчинова зробила у своєму виступі під час Форуму сім’ї, що пройшов 1 березня у Києві.

На думку Ганни Турчинової, необхідно заборонити діяльність тих іноземних фондів, які займаються впровадженням в Україні гендерної ідеології. Особливо небезпечним, на її думку, є поширення цієї ідеології через систему шкільної освіти.

Ганна Тучинова наголосила, що іноземні фонди зараз здійснюють фактичний підкуп чиновників із Міністерства освіти і науки. Також вона закликали брати приклад із країн Заходу, де батьки змогли мобілізуватися, аби захистити своїх дітей від шкідливих шкільних програм.

Більше про сімейні цінності:

Нагадаємо, що нещодавно урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко отримала антипремію імені Ярослава Галана. Раніше громадські активісти пікетували Кабмін з вимогою згортання “гендерних” ініціатив влади.

https://www.facebook.com/kos.lily/videos/2215609788704061/

Джерело: factor-news.info

Попередня Стаття

У Києві відбувся Всеукраїнський форум сім'ї

Наступна Стаття

Рада Церков проводить виїздне засідання в Ізраїлі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *