Християнські новини

Дружина Турчинова закликала обмежити діяльність іноземних фондів

Відомий український педагог, а також дружина секретаря РНБО Олександра Турчинова Ганна Тучинова вважає, що в Україні назріла необхідність перегляду правил щодо діяльності іноземних фондів. Відповідну заяву Турчинова зробила у своєму виступі під час Форуму сім’ї, що пройшов 1 березня у Києві.

На думку Ганни Турчинової, необхідно заборонити діяльність тих іноземних фондів, які займаються впровадженням в Україні гендерної ідеології. Особливо небезпечним, на її думку, є поширення цієї ідеології через систему шкільної освіти.

Ганна Тучинова наголосила, що іноземні фонди зараз здійснюють фактичний підкуп чиновників із Міністерства освіти і науки. Також вона закликали брати приклад із країн Заходу, де батьки змогли мобілізуватися, аби захистити своїх дітей від шкідливих шкільних програм.

Більше про сімейні цінності:

Нагадаємо, що нещодавно урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко отримала антипремію імені Ярослава Галана. Раніше громадські активісти пікетували Кабмін з вимогою згортання “гендерних” ініціатив влади.

https://www.facebook.com/kos.lily/videos/2215609788704061/

Джерело: factor-news.info

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button