УкраїнаХристиянські новини

В Україні ув’язнюватимуть та накладатимуть штраф за сексуальну експлуатацію дітей

Верховна Рада посилила відповідальність за сексуальну експлуатацію дітей та сексуальне насильство, ухваливши законопроєкт за Ланцаротською конвенцією. Повідомляє zn.ua.

Закон у другому читанні підтримали 322 нардепи.

Відтепер звинувачені будуть ув’язненні до 5 років або позбавлення волі на такий самий термін за сексуальне насильство стосовно людей молодших 16 років.

Позбавлення волі від 5 до 8 років чекає тих, хто вчинив сексуальний злочин із близьких родичів, членів сім’ї, або вихователів і піклувальників дитини. Також їх позбавлять права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років або без такого.

Окрім цього, їм передбачене покарання й за те, що вони платили дитині гроші, надавали іншу винагороду або обіцяли це, або якщо вони спричинили безплідність чи інші тяжкі наслідки.

Передбачено ув’язнення до 3 років або позбавлення волі на той же період з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років тим повнолітнім особам, які запропонують дитині молодшим 16 років зустріч заради сексуального насилля, і після цього буде здійснено хоча б одну дію, щоб така зустріч відбулася.

Позбавлення волі від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років чекає і на тих, хто залучить дитину до виготовлення дитячої порнографії з подальшою дією для здійснення зустрічі.

А ще злочинцям загрожує від 3 до 6 років в’язниці й позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років за вчинення такої дії за попередньою змовою або щодо малолітньої дитини.

Покарання арештом від 3 до 6 років передбачає тим, хто умисно отримує доступ до дитячої порнографії або умисно її придбає, зберігає, ввезе в Україну, перевезе чи перемістить без мети збуту чи розповсюдження. Альтернативне покарання передбачатиме ув’язнення від 2 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Хто це робить з такою ж самою метою, їх чекає позбавлення волі від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

Читайте також:

Покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років передбачено виготовлення, розповсюдження, збут дитячої порнографії або примус дитини до участі в її створенні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button