Блог редактора

Дорогі читачі, вітаємо вас з Різдвом Христовим!

Ми з вами живемо в особливі час, у які звістка про Народженого в яслах несе в собі більше змісту, ніж сенсаційна новина.

Час, у якому немає ніякої стабільності. Ніхто не знає, що буде завтра. Час занепокоєння і страху. Час небезпеки й військових загроз. Час економічних катаклізмів. Нам потрібно щось більше, ніж добра новина.

Народження Ісуса – це початок нової епохи, великої надії, сповнення мрій і реалізації Божих обіцянок. Це початок масштабних реформ і приходу Божого Царства.

Ми живемо у час, коли починають збуватися давні пророцтва, і вся Земля готується до чогось особливого. Ісус прийшов на Землю два тисячоліття тому, але Він обіцяв повернутися знову. Багато подій підказують, що це може трапитися дуже скоро.

Тому сьогодні, коли ми святкуємо народження Ісуса у Віфлеємі, пам’ятаймо про те, що Він може прийти вдруге. До цього потрібно бути готовим і зараз саме час, щоб особливо стати близьким з Ним сьогодні.

Христос народився! Славімо Його!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button