Світ

Жодних згадок про Різдво і християнські імена. Європейська комісія видала директиву

Європейська комісія робить ще один крок до світлого майбутнього для громадян ЄС. Вона хоче переконати своїх урядовців уникати посилань на християнство в офіційному спілкуванні, включаючи християнські свята та імена.

Джерело: catholicnews

Італійський портал Il Giornale пише про директиви адміністрації ЄС, спрямовані на працівників, з яких «випливає, що Єврокомісія виступає проти Різдва і навіть імен, пов’язаних з християнством».

В інструкції під назвою «Союз рівності» (Union Of Equality) зазначено, що чиновники ЄС повинні відмовитися від офіційної мови Різдва під гаслом «інтеграційної політики» або боротьби з дискримінацією.

«Ми завжди повинні дотримуватися всесторонньої комунікації, таким чином гарантуючи, що в усіх наших матеріалах цінується кожен, незалежно від статі, раси, етнічної належності, релігії чи переконань, інвалідності, віку чи сексуальної орієнтації», – написала комісар з питань рівності Хелена Деллі у вступі до документа.

Секуляризація суспільного життя через уникнення концепцій, що стосуються християнських коренів Європи, відбуватиметься відповідно до чітко визначених директив. Європейська комісія наголошує, наприклад, на необхідності уникати «визнання когось християнином». Причиною такої крадіжки ідентичності має стати той факт, що не всі святкують Різдво. Тому чиновники ЄС не повинні говорити чи писати, що «святковий період може бути стресовим», а радше: «період канікул може бути стресовим».

Читайте також:

На думку Даллі та її колег-революціонерів, не тільки Різдво, але й християнські імена можуть дискримінувати. «Тож замість «Марія та Іван − міжнародна пара», ми повинні сказати: «Маліка та Хуліо − міжнародна пара», − цитує Il Giornale.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button