Християнські новини

Релігійні діячі України і Росії говорили про мир у Норвегії

Представники церков і релігійних організацій України та Росії зустрілися з метою діалогу про нинішню ситуацію у відносинах між двома народами, пошуку шляхів до примирення і припинення ворожнечі.

Відкриття міжконфесійного круглого столу відбулося 10 вересня 2014 року в конференц-залі готелю Radisson Blu Plaza в центрі столиці Норвегії.

Уряд Норвегії фінансово підтримав ініціативу Норвезького Біблійного Товариства про проведення такої зустрічі з метою діалогу і примирення між російським і українським народами.

Держсекретар МЗС Норвегії Ханс Браттскар висловив сподівання, що зустріч релігійних лідерів України і Росії стане серйозним сигналом для керівників країн і політиків про прагнення обох народів до миру.

Більше про примирення:

Дипломат зазначив, що Норвегія з самого початку була стурбована насильством проти громадян в Україні, починаючи з жовтня 2013 року, а також подальшими посяганнями на цілісність і суверенітет Української держави. В цьому плані діалог дуже важливий, щоб виключити насильство і розвивати добросусідські відносини.

Інститут релігійної свободи

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button