Світ

200-мільйонна коробка з-під взуття в рамках операції «Різдвяна дитина» буде передана дитині в Україні

200-мільйонну коробку з іграшками в цьому сезоні в рамках програми «Різдвяна дитина» організації «Сумка самарянина» буде доставлено дитині в Україні після майже тридцятирічного партнерства з церквами для доставлення різдвяних подарунків та Євангелія у понад 170 країн світу.

Джерело: christianpost.com

Християнська місіонерська програма, яка співпрацює з церквами США, Німеччини, Великої Британії, Канади та Південної Кореї, доставляючи коробки з іграшками, шкільним приладдям та засобами гігієни для дітей у країнах, що потерпають від війни, хвороб, бідності та катастроф, планує доставити ювілейну коробку з подарунками до України невдовзі після Різдва.

З часу заснування організації євангелістом Франкліном Гремом у 1993 році, понад 198 мільйонів дітей у більш ніж 170 країнах і територіях світу отримали подарунки в рамках операції «Різдвяна дитина». Минулого року в рамках програми було зібрано близько 10 млн. коробок у США та близько мільйона від афілійованих груп.

У грудні 200-мільйонна коробка буде запакована та передана українській дитині, яка постраждала від війни, колишньою отримувачкою Елізабет Грофф.

Грофф, якій зараз 28 років і яка мешкає в Техасі, одного разу отримала коробку з-під взуття в дитячому будинку на сході України, коли їй було 11 років. Навіть після того, як її всиновила американська сім’я і вона вступила до Технологічного університету Вірджинії, Грофф досі пам’ятає жовте йо-йо всередині.

«Він може здатися маленьким, але він має велику силу, коли його дарують з посланням любові та надії! Це змінило моє життя, − сказала Грофф в інтерв’ю для «The Christian Post». − Вісімнадцять років тому подарунок у взуттєвій коробці відкрив моє серце для Божого Слова, і тепер я маю можливість особисто продемонструвати Божу любов українській дитині. Ми служимо вірному Богу! Можливість упакувати й доставити цей особливий подарунок у взуттєвій коробці стане головною подією мого різдвяного сезону!»

Схожі статті

Едвард Грем, віцепрезидент з операційної діяльності «Сумки самарянина», син Франкліна Грема та онук Біллі Грема, розповів The Christian Post, що організація служить в Україні з 1996 року.

З початку російського вторгнення в лютому, євангельська благодійна організація надає продовольчу та медикаментозну допомогу в зруйнованій війною країні. Мережа з 3200 церков, через які організація розповсюджує харчові продукти, була сформована в рамках операції «Різдвяне дитя».

«Ми роздаємо понад 11 мільйонів коробок з-під взуття. Церковна мережа існує вже давно», − сказав Грем.

Волонтери та співробітники програми «Різдвяна дитина» проводять презентацію Євангелія для церков-партнерів, яка потім поширюється рідною мовою дітей з кожною роздачею.

Операція «Різдвяна дитина» розпочалася, коли Франкліна Грема, сина Біллі Грема і президента організації «Сумка самарянина», попросили передати подарунки дітям, які потребували допомоги під час війни в Боснії і Герцеговині.

«Того першого року ми зібрали близько 11 000 коробок з-під взуття, а цього року ми готуємося зібрати 200-мільйонну коробку з-під взуття, − сказав Грем у своїй заяві. − Ми не змогли б зробити цей проєкт без церков і сотень тисяч неймовірних волонтерів, які беруть участь в ньому по всій країні і по всьому світу».

Едвард Грем повідомив, що понад 4600 церковних партнерів допомагають у зборі коробок з-під взуття.

«Скажімо, сім’я пакує п’ять коробок з-під взуття, вони йдуть до одного з цих церковних пунктів, які їх збирають, − сказав він. − Звідти вони відвозять їх до наших розподільчих центрів».

Після того, як коробки потрапляють до розподільчого центру, волонтери перевіряють їх, щоб переконатися, що там немає продуктів, які швидко псуються, або іграшок, пов’язаних із насильством, таких як ігрові пістолети, оскільки більшість коробок відправляються до районів, охоплених війною.

«Тому ми хочемо, щоб у коробку з-під взуття потрапляли ляльки, м’ячі, скакалки, кольорові олівці, розмальовки і тому подібні речі», − сказав Грем, зазначивши, що весь цей процес трохи нагадує «майстерню Санти».

Волонтери, які перевіряють коробки, можуть вилучити з них невідповідні речі або додати «наповнювач» у ті коробки, які заповнені лише наполовину − маленькі іграшки, які програма тримає в наявності у центрах розподілу. Після того, як волонтери закінчують обробку коробок, вони завантажують їх у транспортні контейнери.

За словами Грема, близько 80 000 волонтерів на рік у США допомагають переробляти коробки з-під взуття для програми «Різдвяна дитина». Крім того, близько 15 000 людей займаються збором коробок, а також залученням церковних партнерів програми.

«Це волонтери, яких ми називаємо “волонтери високого впливу”, − сказав Грем. − Це ті, кого ми навчили».

Благодійна організація вирішує, в які райони доставити коробки з-під взуття, виходячи з потреб, в тому числі щоб люди там почули Євангеліє. Грем сказав, що його батько має серце для роботи в Тихому океані, де є багато островів, які, ймовірно, ніколи не чули Божого слова.

«Так що COVID ускладнив ситуацію, особливо в Тихому океані, тому що ці острови просто повністю закрилися, − сказав він. − Але співробітники виконали неймовірну роботу».

Грем розповів, що кілька років тому його батько відвідував мексиканське село на вершині гори, яке ніколи не чуло Євангелія. Пастор з інвалідністю служив там протягом шести років, і після того, як він привів до Господа одну жінку в громаді, жінка захотіла, щоб і решта її села дізналися про Христа.

«І він каже: “У мене є ідея”. Він провів там операцію “Різдвяна роздача дітям” і привів до Христа близько 20 дітей, − сказав Грем. − А потім діти привели до Христа своїх батьків».

Щодо планів проведення операції «Різдвяна дитина» у 2023 році, Грем сказав, що все залежить від Господа.

Читайте також:

«Мета − досягти царства Євангелія, щоб ті, хто ніколи не мав шансу або не мав можливості почути Євангеліє, почули його своєю мовою», − сказав він. − І ми візьмемо стільки, скільки зможемо, стільки, скільки Бог нам довірить. Це Божі ресурси. Це Його дари. І нам просто потрібно бути рішучими і йти туди, куди ніхто інший не піде».

Тиждень збору пожертв по всій країні завершився в понеділок, але наповнені подарунками коробки з-під взуття можна доставити в один з восьми центрів обробки до середини грудня.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!