Християнські новини

В Україні вперше відбулася конференція, присвячена капеланству в поліції

Захід проходив в 20 липня у Київській церкві «Філадельфія», повідомляє Служба військових капеланів.
Сюди приїхали військові капелани з різних церков, служителі та волонтери, щоб послухати канадських спікерів з великим досвідом роботи у цій ще новій для України сфері. Служителі та капелани церкви «Скинія» також приєдналися до конференції.
Брюс Іванишин із Брендона, Канада — офіцер поліції, з 2015 року служить капеланом управління поліції. Брюс приїхав до України разом із дружиною. Вони говорили про сім’ю поліцейського, розповідали про труднощі через професію, які проходили разом та різні випадки із життя.
Хіллар Алкок, капелан 14-го дивізіону управління поліції в Торонто, говорив на тему «Роль капелана в поліції», «Відповідальність під час кризи» та «Етика капелана».
Ярослав Малько, капелан управління патрульної поліції Маріуполя, розповідав про перспективи даного служіння в Україні.

Більше про капеланство в Україні:

Гості ділилися своїм величезним досвідом у цій справі, розповідали про різні випадки під час служби та надихали служителів розпочинати капеланство в поліції в Україні.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: Служба військових капеланів

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button