Новини суспільства

Рейтинг довіри серед інституцій очолюють ЗСУ, церква на десятому місці

За результатами соціологічного опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова в лютому-березні 2023 року, Збройні сили України здобули найбільшу довіру серед населення країни. Церква на десятому місці.

Джерело: УП

Згідно з даними дослідження Церкві довіряють 69,7%, не довіряють 16,9.

За період повномасштабної війни, довіра до армії значно зросла, з 68% у липні-серпні 2021 року до нинішніх 95,8%, повідомив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко.

Волонтерські організації (87,9%) та добровольчі загони (87,2%) також отримали високі рейтинги довіри від опитаних громадян.

Рейтинг довіри серед інституцій очолюють ЗСУ, церква на десятому місці

Серед інших інституцій, якими довіряє населення, були Нацгвардія (85,7%) та ДСНС (85,4%). Президент Володимир Зеленський зайняв шосте місце в рейтингу довіри з рівнем довіри 82,9%.

Крім того, Міністерство оборони отримало позитивний баланс довіри й недовіри, додав Биченко.

Читайте також:

Опитування, яке проводив Центр Разумкова, досліджувало думки громадян щодо суспільно-політичної ситуації в Україні, діяльності влади та довіри до соціальних інститутів та політиків. Опитування проводилися у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської областей, Криму та територій, на яких тривають бойові дії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button