Домашня » Новини » У Черкасах 23 лютого відбувся форум “Церква та суспільство”

У Черкасах 23 лютого відбувся форум “Церква та суспільство”

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Черкасах 23 лютого відбувся форум “Церква та суспільство” за участі політиків різних рівнів, освітян, економістів, громадських та релігійних діячів Черкащини.

Основними спікерами заходу були: координатор Руху Реформації, народний депутат України Павло Унгурян, президент організації «Глобальна мережа трансформації», відомий спікер і тренер у сфері державного управління та лідерства д-р Марк Белайлс, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, міський голова Збаража Роман Полікровський.

“В рамках Форуму “Церква та суспільство” обговорювали головні сфери українського суспільства, які потребують справжньої реформації. Це економіка, політика, освіта і культура.

Варто зазначити, що значний внесок у розвиток цих напрямів в різних країнах внесли видатні особистості, які були християнами. До прикладу, Вільям Уілберфорс – британський політик, який відомий своєю боротьбою проти рабства, Джиммі Картер – 39-й Президент США, керування якого було відмічено покращенням системи соціального захисту Сполучених Штатів та інші. Як бачимо, держави стають успішними і міцними, коли християни не стоять осторонь суспільних процесів і своєю діяльністю будують країну на біблійних засадах“, – прокоментував координатор Руху Реформації, народний депутат України Павло Унгурян.

БІЛЬШЕ ПРО ЦЕРКВУ ТА СУСПІЛЬСТВО:

Попередня Стаття

Прем'єр Угорщини назвав християнство «Останньою надією Європи»

Наступна Стаття

Вибори Президента. Як визначитися із кандидатом?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *