Християнські новини

Конституційний суд провів усні слухання щодо публічних релігійних зібрань

Конституційний Суд України розпочав розгляд справи щодо конституційності ч. 5 статті 21 Закону України. «Про свободу совісті та релігійні організації».

Пленарне засідання у формі усного слухання відбулося 16 березня 2016 року. Конституційний Суд заслухав суддю-доповідача у справі Станіслава Шевчука, який представив присутнім матеріали справи.

Більше про суд і релігійні справи:

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська, ініціатор конституційного подання, наголосила, що положення Закону “суперечать конституційним приписам щодо проведення мирних зібрань, закріплених у статті 39 Конституції України, оскільки встановлюють дозвільний порядок замість повідомчого”. За її словами, порушення полягає в тому, що всупереч Конституції обмеження права на мирні зібрання для віруючих і релігійних організацій встановлюється відповідним місцевим органом влади, а не виключно судом.

Релігійно-інформаційна служба України

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button