Новини суспільстваХристиянські новини

В програмі партії «Наш край» є пункт про захист шлюбу, природність сім’ї та християнські цінності

Рух «Всі разом!» здійснює моніторинг програм політичних партій, які беруть участь у місцевих виборах. В рамках моніторингу Рух звернув увагу на передвиборчу програму політичної сили «Наш край», яка містить безпрецедентні пункти щодо захисту шлюбу, природної сім’ї та християнських цінностей.
У передвиборчій програмі політичної партії «Наш край» під назвою «12 кроків для розвитку рідного краю» містяться конкретні дії, які, за словами її авторів, мають призвести до сталого розвитку країни. Вже у преамбулі програми є твердження про те, що гарантом повноцінної самореалізації людини є виховання її в сімейних та християнських традиціях.

«Гарантом повноцінної самореалізації людини є виховання її в сімейних та християнських традиціях, якісна та повсюдна освіта, доступна та ефективна медицина, конкурентна та перспективна професія, надійний та справедливий соціальний захист», − йдеться у тексті документу.

Основою програми вказаної політичної сили є саме християнські цінності. Серед дванадцяти кроків розвитку рідного краю виділені такі: самодостатність, справедливість, здоров’я, турботливість, перспективність, освіта, екологія, комфорт, аграрний сектор, відкритість, духовність, культура.
Звертаємо увагу на одинадцятий розділ програми. Він називається «Духовний рідний край». У ньому йдеться про те, що Україна є багатоконфесійною нацією, яка піклується про право духовного розвитку кожної людини. Автори акцентують на тому, що духовне відродження суспільства можливе лише на засадах християнських цінностей та традиційної сім’ї.

«Наш край буде зростати завдяки духовному відродженню українського суспільства на засадах цінностей традиційної сім’ї та християнства, забезпечення свободи віросповідання», − зазначено у тексті.

Вказана партія чітко і категорично задекларувала те, що вона виступає проти пропаганди гомосексуалізму й одностатевих шлюбів:

«Ми відстоюємо традиційні сімейні цінності та виступаємо проти пропаганди гомосексуалізму й одностатевих шлюбів».

Також передвиборча програма партії «Наш край» дієвим шляхом розвитку здорового суспільства вважає заборону пропаганди неприродних руйнівних явищ і девіантних моделей поведінки, а саме:

«Ідеологій та всіх видів бізнесу, які розбещують особистість та суперечать моральним принципам і традиціям, як-то пропаганда грального бізнесу, проституції, вживання наркотиків, тютюну та алкоголю».

При цьому автори зазначили, що розвиток держави та суспільства можливий лише на підвалинах суспільно-національної моралі та християнських цінностей: піднесення на державний рівень визначної ролі суспільної моралі, традицій та духовних надбань. Серед пріоритетних пунктів в контексті розвитку національної свідомості партія визначає такі: формування почуття справжнього патріотизму на засадах духовності та моральності, популяризації духовно-культурної спадщини українського народу шляхом активізації взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських об’єднань.
Політична партія «Наш край» − це «партія, яка у своїй діяльності керується інтересами та правами кожного українця, розуміє, як розв’язувати місцеві проблеми, та бере на себе персональну і командну відповідальність за розвиток кожного краю», − зазначається у тексті програми.
Документ опублікований на офіційному сайті політичної партії.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

4 Коментарів

 1. Попри на всі ці – “красиві” передвиборчі програмові декларації, досить проблематичною (якщо не сказати – сумнівною) видається та перспектива, що оця “синьопрапорна” партія – “Наш край” (“партія мерів”), що об’єднує колишніх функціонерів Партії регіонів і, як виглядає, представляє інтереси місцевих – мініолігархічних проросійських “еліт” (переважно бізнесово-корумпованих кланів), направду є тією патріотичною силою, що – поміж іншого – дійсно буде захищати і відстоювати традиційні сімейні та християнські цінності українського народу… :(

 2. Р. S. До речі. Правлячий кремлівський режим РФ (країни-агресора), на яку, судячи з усього, орієнтується (і симпатизує) ця партія “Наш край” (одна з наступників Партії регіонів), також гучно піар-виставляє себе, в т. ч. на міжнародній арені, як (начебто) “захисником традиційних християнських і сімейних цінностей”…

 3. Р. Р. S. Іще дещо.
  Одна “цікавинка” з програмових засад цієї партії “Наш край”.
  Отже, цитую:
  “Ми не підтримуємо радикальних націоналістичних ідей, а також цінностей, які йдуть в розріз з основами християнських конфесій, іудаїзму, мусульманства і православної віри, яка зіграла вирішальну роль у формуванні державності, починаючи з Київської Русі і до сих пір, а також в становленні українського етносу і формуванні української нації.”
  Тобто, з точки зору цієї політбізнестусовки (“Наш край”), всі конфесії і релігії в Україні, мовляв, “рівні”. Одначе є одна з них, яка (все-таки) “рівніша” за інших: це – православ’я…
  Водночас, приймаючи до уваги ту обставину, що “Наш край” – це, по суті, реанімація Партії регіонів, та особливо особистісні конфесійні симпатії її лідерів і функціонерів, то стає зрозумілим і очевидним, яке саме “православ’я” тут мається на увазі: себто РПЦвУ – Московський патріархат!!!
  А також. Впадає у вічі, що, перераховуючи релігійні конфесії сучасної України, автори програми партії “Наш край”, серед різних християнських деномінацій, (чомусь) згадали і особливо виділили – лише і тільки – “державо- і націєтворче православ’я”! Причому, як виглядає, саме проімперського ґатунку!!!

 4. Примітивна гра на емоціях політично недалекої публіки – партія, в основі якої прокремлівські політики, дотичні до вбивства українців на Майдані. Гітлер також “захищав” християнські цінності і переконав у цьому частину наївних віруючих. Не повторяймо помилки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button