СвітХристиянські новини

Економічна криза через COVID-19 може призвести до війни – міністр оборони Великобританії

В інтервю генерал сер Нік Картер, міністр оборони Великобританії, зауважив, що глобальна економічна криза, яка викликана пандемією COVID-19, може спричинити нові загрози безпеці, і навіть війну.
Повідомляє Українська правда з посиланням на SKY.NEWS.
Нік Картер, попередив, що існує ризик нової світової війни. Причиною може стати те, якщо поточні дрібніші конфлікти вийдуть з-під контролю, в результаті чого буде залучено більше країн та зброї.
Голова збройних сил Великобританії сказав, що глобальна економічна криза, яка викликана пандемією COVID-19, може спричинити нові загрози безпеці, і навіть війну.
Читайте також: 

Він підкреслив, що економічні кризи в минулому призводили до криз безпеки. Також Картер висловив стурбованість, що це може повторитися, враховуючи удар, нанесений світовій економіці пандемією.

«Я думаю, що ми живемо в такий час, коли світ дуже невизначений і тривожний», – сказав він.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button