Домашня»Тато влог»Чому діти неслухняні? І як виховувати дисциплінованих дітей?

Чому діти неслухняні? І як виховувати дисциплінованих дітей?

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Часто батьки добиваються слухняності від своїх дітей будь-яким методом, що дає миттєвий ефект. І очікують, що ті, силою своєї волі, мають вмить, змусити себе поводитись точно так, як від них цього вимагається.
Як вважаєте – це “дисциплінування” чи тиранія?

Мені подобається концепція, з книги “Від хорошого до величного”, щодо культури дисципліни. Хоча книга про світові бізнес-компанії, але принципи, що в ній описуються, дуже практичні для кожної людини. Тим більше для нас – татів. Бо ж ми відповідальні не просто за якісь світові корпорації, а за життя своїх дітей!

Послідовність така – дисципліновані люди ➡️ дисципліноване мислення ➡️ дисципліновані дії.
І дисципліновані дії – це остання складова ланцюжка. Перед діями – мислення, а перед мисленням – люди.

Дисципліновані люди

Дітей формує їхнє оточення. Найближче оточення – це сім’я. Коли члени сім’ї є дисциплінованими (починаючи від тата з мамою) – то є висока ймовірність, що діти зростатимуть такими ж.

Звичайно, що оточення дітей складається не тільки з тата, мами, братиків і сестричок. Суспільство навколо вносить свої корективи. Але й тут діти наслідують приклад батьків, спостерігаючи за ними у соціумі й комунікаціях – де, з ким і як вони спілкуються, хто на кого впливає і т.д. Спостерігають і переймають модель у своє життя.

Другий фактор – це дисципліноване мислення

Пам’ятаємо – тато це тренер для життя. І він має вчити своє чадо розуміти себе, свої сильні та слабкі якості, свої здібності, до чого має пристрасть і що виходить робити найкраще. Приймати виклики й брати відповідальність.
Згодом таких дітей не потрібно буде постійно мотивувати, просити, спонукати щось робити й кудись рухатись. Бо вони матимуть дисципліноване мислення.

Перші дві складові – це відповідальність батьків.

І якщо перші дві складових ланцюжка дисципліни присутні, то батьки мають усі підстави очікувати дисциплінованих дій від своїх дітей.

Підписуйтесь на оновлення публікацій ТАТО ВЛОГ

Telegram – https://t.me/TatoVlog
YouTube – https://www.youtube.com/c/ТАТОВЛОГ
Facebook – https://www.facebook.com/TATOVLOG
Instagram – https://www.instagram.com/tatovlog

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

У Британії запропонували ввести релігійну освіту для держслужбовців

Наступна стаття

{:uk}Мусульманська святиня Іраку виявилася стародавнім єврейським храмом{:}{:ru}Мусульманская святыня Ирака оказалась древним еврейским храмом{:}

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *