Домашня » Актуальне » Читання Біблії – розмова з Богом

Читання Біблії – розмова з Богом

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Нещодавно мій зять пояснював моїй онучці Меггі, що ми можемо розмовляти з Богом і мати з Ним спілкування. Коли Евінг сказав Меггі, що інколи Бог промовляє до нас через Біблію, маленька категорично заявила: «Так, але Він ніколи нічого мені не говорив. Я ніколи не чула голос Бога».

Більшість з нас погодились би з Меггі, що ми не чуємо Бога, якщо мати на увазі чутний голос з неба – наприклад: «Продай свій будинок, поїдь у далеку країну і піклуйся про сиріт». Але коли ми говоримо, що Бог може промовляти до нас, то йдеться, зазвичай, про дещо інше.

Ми «чуємо» Бога через читання Біблії. Біблія являє нам Ісуса і стверджує, що Бог промовляв до нас через Сина, Хто є «сяєвом слави та образом істоти Його»(Євр. 1:1-2). Читання Біблії вказує нам як знайти спасіння в Ісусі Христі й жити так, щоб Йому догоджати (2 Тим. 3:14-17). Крім Писання ми також маємо Святого Духа. В першому Посланні апостола Павла до коринтян написано, що ми прийняли Духа, «щоб знати про речі, від Бога даровані нам» (1 Кор. 2:12).

Більше про Біблію:

Ви вже давненько не чули Бога? А Бог промовляє до нас через Біблію. Зверніться до Нього в молитві і прислухайтесь до голосу Духа, Який являє Ісуса через Боже Слово. Налаштуйте своє серце, щоб зрозуміти ті чудові речі, що Бог хоче вам явити.

Девід Бренон

Попередня Стаття

Дивно, якщо ви ще досі не читаєте Біблію!

Наступна Стаття

Біблія стала для мене живою

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *