Актуальне

Читання Біблії – розмова з Богом

Нещодавно мій зять пояснював моїй онучці Меггі, що ми можемо розмовляти з Богом і мати з Ним спілкування. Коли Евінг сказав Меггі, що інколи Бог промовляє до нас через Біблію, маленька категорично заявила: «Так, але Він ніколи нічого мені не говорив. Я ніколи не чула голос Бога».
Більшість з нас погодились би з Меггі, що ми не чуємо Бога, якщо мати на увазі чутний голос з неба – наприклад: «Продай свій будинок, поїдь у далеку країну і піклуйся про сиріт». Але коли ми говоримо, що Бог може промовляти до нас, то йдеться, зазвичай, про дещо інше.
Ми «чуємо» Бога через читання Біблії. Біблія являє нам Ісуса і стверджує, що Бог промовляв до нас через Сина, Хто є «сяєвом слави та образом істоти Його»(Євр. 1:1-2). Читання Біблії вказує нам як знайти спасіння в Ісусі Христі й жити так, щоб Йому догоджати (2 Тим. 3:14-17). Крім Писання ми також маємо Святого Духа. В першому Посланні апостола Павла до коринтян написано, що ми прийняли Духа, «щоб знати про речі, від Бога даровані нам» (1 Кор. 2:12).

Більше про Біблію:

Ви вже давненько не чули Бога? А Бог промовляє до нас через Біблію. Зверніться до Нього в молитві і прислухайтесь до голосу Духа, Який являє Ісуса через Боже Слово. Налаштуйте своє серце, щоб зрозуміти ті чудові речі, що Бог хоче вам явити.

Девід Бренон

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!