Домашня » Варто замислитись » Біблія стала для мене живою

Біблія стала для мене живою

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Біблія – це унікальна книга. Її унікальність полягає в тому, що тільки тоді, коли людина повірить у Бога, Дух Святий дає розуміння тих глибоких речей, які там записані. Так сталось і в моєму житті. Колись я шукала відповідь на запитання: «Що буде після смерті?», бо категорично відмовлялася повірити, що після смерті ніякого життя немає. Саме тоді мені подарували Новий Завіт і я почала шукати відповідь на своє запитання там. Але прочитане все більше і більше лякало мене… Народження Малюка, Його праведне життя, а тоді смерть. Для чого це? Замість відповіді на одне запитання у мене виникло безліч інших запитань. Я була в розпачі. Почала розуміти свою гріховність і безпорадність, але не знала, що з цим робити. Тоді Бог послав мені назустріч людину, яка допомогла розібратись і пояснила, що мене чекає після смерті жахливий вогонь і пекло, і тільки Ісус, Який помер за мене, може дати мені спасіння. Для цього потрібно повірити в Нього й прийняти Його жертву.

Однієї весняної ночі, після довгих роздумів і читання Біблії, я прийняла Ісуса Христа у своє серце й своє життя і назвала Його своїм Спасом. З того часу мені відкрились очі серця і кожне слово, речення, розділ, я всмоктувала в себе, наче губка. Біблія стала для мене живою.

Більше про читання Біблії:

Вона жива й зараз. Біблія – поводир у моєму християнському житті. Без неї я слабну духом. Без неї не знаю, як догодити Творцеві, як Його прославити та возвеличити. Без неї не знаю, як поводитися з ближнім. Чим більше я читаю Біблію, тим більше змінюється моє серце і стає схожим на Христове серце.

Дякую Тобі, Отче, що залишив Своє Святе Слово Своїм дітям!

Ірина Полонська

Попередня Стаття

Читання Біблії – розмова з Богом

Наступна Стаття

Іван Хоменко – людина, яка все життя перекладала Біблію

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *