Світ

Перемога республіканців у Вірджинії, що це означає?

2 листопада в США пройшли вибори губернаторів в штатах Нью-Джерсі та Вірджинії. В результаті виборів губернатора і віцегубернатор Вірджинії республіканці здобули впевнену перемогу на обох позиціях.

Джерело: Християни для України

Республіканець Гленн Янгкін переміг колишнього губернатора Демократичної партії Террі Мак Оліффа, замістивши штат до “червоних”. У Нью-Джерсі відокремлення переможця від Демократичної партії було мінімальним, а такої боротьби за крісло губернатора тут не було вже давно.

Вибори у Вірджинії стали регіональним вироком для критичної теорії раси. Річ у тім, що віце-губернатором було обрано темношкіру республіканку Вінсом Сірс, і питання раси не стало вирішальним, і не розділило населення штату. Гленн Янгкін, переможець губернаторських перегонів, також неодноразово заявляв, що критичній расовій теорії немає місця в школах і не потрібно ділити людей за расами. Протягом багатьох років демократи використовували це питання, щоб завоювати «кольоровий електорат», але зараз це не спрацювало.

Про різку зміну електоральних настроїв свідчить і те, що майже всі основні ЗМІ активно підтримували демократів. Головні світові та американські ЗМІ вже не перший рік відверто симпатизують адміністрації Байдена і шукають виправдання як для дрібних курйозів, так і для дивної поведінки вже не молодого президента, а також для великих військових і виборчих поразок.

Опитування NBC News, опубліковане у неділю, показало, що рейтинг схвалення Байдена знизився з 53% у квітні до 42% у жовтні, і вперше опитування NBC News показало, що більшість – 54% – не схвалюють роботу Байдена. Опитування також показало, що 71% американців вважають, що США рухаються у неправильному напрямку, зокрема 93% республіканців, 70% незалежних та 48% демократів.

За винятком колишнього президента Дональда Трампа, чий рейтинг схвалення Геллапа становив у середньому 37% восени 2017 року, Байден перебуває у гіршому становищі, ніж будь-який сучасний президент на даному етапі свого президентства, повідомляє NBC News.

Читайте також: 

Від Афганістану до його законодавчого порядку денного, від економіки до коронавірусу, наратив був однаковим: Байден борсається і неефективний. Деякі з цих критичних зауважень справедливі; деякі звинувачують його у подіях, які були під його контролем. Але щоб мати хоч якусь надію на запобігання середньостроковій катастрофі, це сприйняття має змінитися.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button