СвітХристиянські новини

Вакцинацію проти COVID-19 не проводитимуть примусово – ПАРЄ

В Резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) наголошується, що вакцинування проти COVID-19 не проводитимуть примусово. Повідомляє рух «Всі разом!».

ПАРЄ зазначає, що всім охочим вакцинуватися важливо забезпечити цю процедуру належним чином. Проте щеплення не є обов’язковим, і про це треба поінформувати громадян.

Також, за словами Асамблеї, необхідно забезпечити необхідні заходи, аби ніхто не зазнав дискримінації, якщо він не був вакцинований.

Читайте також:

ПАРЄ підкреслила, щоб національні парламенти посилювали свою роль в законодавчому забезпеченні боротьби з пандемією, та забезпечити доступ населення до вакцин.

Про це все наголошується в Резолюції.

Чи буде вакцинація обов’язковою?

ПАРЄ зазначає, що всім охочим вакцинуватися важливо забезпечити цю процедуру належним чином. Проте щеплення не є обов’язковим, і про це треба поінформувати громадян.

 

Коли розпочнеться вакцинування в Україні?

Вже у лютому цього року розпочати вакцинувати українців від COVID-19 неодноразово обіцяли в Міністерстві охорони здоров’я. У МОЗ заявляють: є підтвердження, що постачання вакцини в Україну розпочнеться вже у найближчі тижні.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button