Новини суспільства

Частиною національного спротиву відчувають себе 60 % українців − опитування

Згідно з результатами опитування, проведеного КМІС протягом 21-23 жовтня, 60 % українців відчувають себе частиною національного спротиву.

Джерело: the-village.com.ua

Респондентів просили оцінити за шкалою від 0 до 10, наскільки вони особисто відчувають себе частиною національного спротиву. Оцінка «5» означає, що людина відчуває частково, «10» − відчуває повністю. Оцінки від 7 до 10 були інтерпретовані як відчуття участі в опорі.

За даними дослідження, 60 % українців відчувають себе частиною національного спротиву, з них 43 % − цілком, а 17 % – скоріше так, ніж ні, 32 % опитаних вказали, що вони частково причетні до опору. Водночас лише 4 % респондентів скоріше або взагалі не відчувають себе частиною опору.

Читайте також:

Також серед респондентів, які обрали для інтерв’ю українську мову, 63 % стверджують, що відчувають себе частиною спротиву, проти 42 % тих, хто обрав російську мову. Водночас серед останніх більше тих, хто відчуває часткову приналежність – 45 % проти 30 %.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!