Домашня»Новини»Байден оприлюднив план ЛГБТ, який відміняє захист релігійної свободи

Байден оприлюднив план ЛГБТ, який відміняє захист релігійної свободи

15
Поширень
Pinterest WhatsApp

Колишній віцепрезидент Джо Байден оприлюднив розгорнутий план для ЛГБТ-спільноти минулого тижня, зобов’язавшись скасувати політику релігійної свободи епохи Трампа, в разі якщо він стане президентом, то сприятиме прийняттю Закону про рівність – законопроєкту, проти якого виступають деякі геї та лесбіянки через його негатив вплив на жіночий спорт.

План Байдена на 7000 слів також заборонить конверсійну терапію, гарантує трансгендерним студентам доступ до туалетів та роздягалень за власним вибором та додасть варіант “третьої статі” для урядових форм для небінарних осіб.

План містить перелік досягнень адміністрації Обами-Байдена для ЛГБТ-спільноти, таких як припинення «Не питай, не кажи» та сприяння легалізації одностатевих шлюбів.

“Але ця боротьба не закінчена”, – йдеться в плані.

План Байдена зобов’язується скасувати пропозицію Трампа про релігійну свободу 2019 року, яка дозволила б усиновленню, заснованому на вірі, та прийомним установам отримувати федеральні дотації, якщо вони не розміщують дітей в одностатевих будинках. Пропозиція Трампа скасує правило епохи Обами, яке заважало федеральним грантам переходити до будь-якої організації, яка дискримінує за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Старший радник Альянсу, що захищає свободу, Зак Прутт заявив, що минулого року нове правило Трампа припинить дискримінацію “проти довірених служб просто через їх переконання щодо шлюбу”.

“Будучи президентом, Байден скасує це правило, якщо воно буде здійснено”, – йдеться у плані Байдена.

План Байдена також зобов’язується підтримувати Закон про рівність, який буде вносити зміни до федеральних законів щодо заборони дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності в громадських приміщеннях та закладах, освіті, федеральному фінансуванні, працевлаштуванні, житловому будівництві, кредитах та системі присяжних.

План Байдена також зобов’язується:

 • Гарантувати, що «трансгендерні студенти мають доступ до закладів, що ґрунтуються на їх гендерній ідентичності».

«У перший день його перебування на посаді, – зазначається в плані, – Байден відновить керівництво Обами-Байдена, відкликане адміністрацією Трампа-Пенса, яке відновить доступ трансгендерних студентів до спорту, туалетів та роздягалень відповідно до їх статі та ідентичності”.

 • Заборона конверсійної терапії.

“Сотні тисяч людей ЛГБТК + протягом життя піддавалися так званій” конверсійній терапії “, що Байден знає, що є глибоко шкідливою, високонауковою і часто призводить до травми”.

 • Забезпечити трансгендерних осіб доступ до ідентифікаційних документів, що відображають їх гендерну приналежність.

“Байден вважає, що кожна трансгендерна або небінарна особа повинна мати можливість змінити свій гендерний маркер на” M “,” F “або” X “на урядові посвідчення, паспорти та іншу документацію”, – йдеться в плані. “Він підтримає державні та федеральні зусилля, щоб дозволити це чітке представлення”.

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Чак Норіс сьогодні святкує 80-річчя

Наступна стаття

У Києві оголошено карантин. Закривають школи, садочки, кінотеатри (відео)

1 Коментар

 1. Николай Савченко
  13.03.2020 at 08:09 — Відповіcти

  Народ Божий, у кого есть вера и порядок в семье, объявите войну дьяволу, а кто не готов, тот пусть исправит свою жизнь. Приближаются бурные дни !!! Народ Божий, нужно вести духовную брань и изгонять бесов из своего дома, церкви, города. Колдуны орудуют, а народ Божий спит. Призывайте кровь Христа на себя и молитесь : Разрушаю именем Иисуса Христа колдовство, родовые, наведенные, коммунистические проклятия (сказать над кем или над чем) связываю всех бесов и отправляю в бездну на века (Откр 20:1-3). Аминь. Ангелы свяжут бесов и бросят куда скажете…, но бездна для них тюрьма !!! 1-е Иоанна 3: 7 Дети! да не обольщает вас никто. Кто делает правду, тот праведен, подобно как Он праведен. 8 Кто делает грех, тот от диавола, потому что сначала диавол согрешил. Для сего-то и явился Сын Божий, чтобы разрушить дела диавола. Дела дьявола,- это колдовство (самое опасное), ворожба, гадание, вызывание домового, спиритизм, экстасенсорика, коммунистическое проклятие, родовое проклятие через грех кровопролития и прочие преступления, наведённые проклятия ( своих родителей, или родственников), участие в бандах, мафиях, шайках уголовников и всякое злодейство…, религия и т.д.
  Пророчество церкви Мариуполя:
  Все до времени и все по времени, и не трогал враг многих, но ныне,-родовые заклятия, родовые проклятия, колдовство, ворожество,-это угнетение для народа, угнетение. Кто не раскаялся чистосердечно, кто не признал этого и кто не молился за это разрушение. Ныне дьявол уцепился, прилепился и мучает народ, мучает народ, а народ не понимает и не осознает, что происходит. Говорят,-мы верующие, мы верующие, мы истинные, почему так с нами происходит? Да потому, что род проклят. Проклятие лежит, проклятие лежит и от него надо избавляться. Молитва, пост, молитва, пост, молитва,- разрушать, разрушать и этого можно избежать. Аминь. (А бесов изгнать в бездну на века !) Света. Мариуполь. https://www.youtube.com/watch?v=upvG4qOl_xk&index=32&list=PLKh4yNsu9sbIkSNXv6knCNDEZHNFGgqcG
  1-е Петра 5: 8 Трезвитесь, бодрствуйте, потому что противник ваш диавол ходит, как рыкающий лев, ища, кого поглотить. 9 Противостойте ему твердою верою, зная, что такие же страдания случаются и с братьями вашими в мире. )( Противостать,- это как минимум нужно что-то ему сказать !!!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *