Мультимедія

Бог любові, світ страждань – Тім Макі

«Йов – один із цілої мозаїки персонажів єврейської Біблії, які намагаються розповісти нам, що не так із цим світом, що не так із нами, у якому місці ми живемо, та як нам звідси вибратися», – Тім Макі.

«У пролозі книги Йова, про нього двічі сказано, що він “невинний та праведний, що Бога боїться, а від злого втікає”. Так його називає автор книги та Бог. А ще зверніть увагу, Бог каже про нього: “раб Мій”. Невинний та праведний раб Божий. Оце наша перша вказівка, що ця історія – не про те, як Бог ставиться до пересічних людей у світі. Я́к би сильно я не старався – і моя дружина це, безумовно, підтвердить – я впевнений, що ця фраза не описує мого справжнього життя. Розумієте? Можливо, іноді. Але суть у тому, що Бог каже: “Немає такого, як він, на землі”. Це не звичайний чоловік. Ця історія не про те, чому зло приходить до добрих людей, тут є ще щось», − Тім Ма́кі.

Ви можете підтримати цей проєкт:

  • ✔️ підписавшись на YouTube-канал ✍️
  • ✔️ поставивши уподобайку 👍
  • ✔️ натиснувши дзвіночок 🔔
  • ✔️ поділившись цим відео з друзями

✉️ Підтримати переклад проповідей вашими донейтами можна тут:

  • 👉 ПриватБанк 5168 7422 3782 7997 Тегза Ярослав Васильович «на переклад».
  • 👉 PayPal: YAROSLAV TEHZA tvijdyvnyj@gmail.com
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button