Християнські новини

31 травня у Києві відбувся II Форум християн управлінців

31 травня у Києві відбувся II Форум християн управлінців. Захід об’єднав народних депутатів України, голів і депутатів обласних, міських, районних, сільських і селищних рад, голів об’єднаних територіальних громад тощо.
Особливими гостями Форуму стали іноземні гості, а саме парламентарі з країн Євросоюзу, члени Конгресу, Сенату США та Духовної ради Білого дому.
“Сьогодні об’єдналися політики та управлінці з практично усіх областей України навколо ідеї християнського розвитку України. Це надзвичайно важливо для захисту та спільного просування моральних, духовних цінностей. Зокрема, в рамках Форуму розробили стратегію подальших спільних дій задля ефективного державотворення”, – коментує подію народний депутат України Павло Унгурян.

Більше про Форум християн управлінців:

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button