УкраїнаХристиянські новини

У день захисту дітей, Уряд прийняв низку рішень, які захищають молодше покоління

Вчора, у День захисту прав дітей, Кабінет міністрів прийняв низку рішень щодо захисту молодого покоління. Топ – 27 ініціатив від уряду для подолання проблем жорстокого поводження з дітьми.  
За інформацією Урядового порталу Денис Шмигаль висловив переконання, що: «Увага до дітей має бути на найвищому державному рівні, адже саме вони згодом становитимуть основу нашої країни. Саме вони будуть продовжувати будувати Україну.»

Усі 27 ініціатив розподілені за певними принципами на головні напрямки:

  • Безпека дітей, захист від жорстокого поводження. Уряд пропонує посилити відповідальність, наприклад, за продаж неповнолітнім електронних цигарок та рідин, які використовуються до них;
  • Так звана «деінституціалізація», тобто реформа системи догляду і виховання дітей. Урядовці переконані, що кожна дитина повинна зростати у повноцінній сім’ї;
  • Забезпечення умов для діток з інвалідністю, які залишились без батьківського піклування;
  • Асекурація житлового ресурсу для дітей – сиріт та для дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • Створення максимально комфортного середовища для виховання дітей у громаді;
  • Реалізація права на захист дітей в інтернеті.

«Наше відношення до дітей зараз – це їхнє ставлення до України в майбутньому, це їх бажання жити та розвиватися в Україні», – резюмував пан Шмигаль.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button