СвітХристиянські новини

Австралійська поліція відібрала 15-річну дівчину у батьків через те, що ті заборонили їй змінити стать

Австралійська поліція відібрала 15-річну дівчину у батьків через те, що ті заборонили їй змінити стать. Силові органи Австралії вважають заборону батьків “насильством над дитиною”, і умовою повернення дівчини в сім’ю називають згоду батьків на початок процедур з перетворення молодої дівчини в хлопця, пише Zentropa Ukraine з посиланням на metro.co.uk.
За словами батьків, їхня донька роками страждає на депресію. Але перед тим як погодитись на процедури, які назавжди і невідворотно змінять її життя, вони хочуть відправити її до психолога з метою виявити причини депресії.
Це перший свого роду випадок в історії Австралії.
Як на нас, все чудово підсумував найпопулярніший коментар під новиною про цю трагедію в твіттері, який зібрав тисячі лайків, і який, скоріше за все, написаний мамою доньки.
“Це кінець батьківства як такого. У нас, батьків, вже немає ніяких прав. Наших дітей можуть серйозно ранити, і ми не маємо прав це зупинити. Всім вчителям у школі, які не повідомляли нам, що наша донька стала називати себе інакше; лікарям, які надають їй тестостерон і збираються відрізати їй груди; політикам, які вдають що це все нормально – ви зло. Саме зло. Немає ніяких виправдань тій шкоді, яку ви завдаєте. Ніяких. Мозок людини розвивається аж до 25 років, але ви все одно продовжуєте цей експеримент над дитиною”.
Читайте також:

Ця ситуація яскраво демонструє загрозу ліберального тоталітаризму. Силовими методами вони не дозволять вам виховувати навіть власних дітей.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button