Україна

Архієпископ Кентерберійський відвідав Київ

Архієпископ Кентерберійський, відвідавши Київ, високо оцінив «надзвичайну мужність» українського народу. Він сказав, що його візит був «проявом солідарності», оскільки Україна зіткнулася з «гуманітарною катастрофою».

Джерело: bbc

Внаслідок ракетних ударів та ударів безпілотників мільйони людей по всій Україні залишилися без електрики, опалення та води.

Українські та західні лідери засудили ці удари як воєнні злочини.

Перед поїздкою до Києва пан Велбі зустрівся з українськими біженцями у Варшаві, що, за його словами, глибоко зворушило його.

У своїй промові в середу, в перший день свого триденного візиту, архієпископ похвалив українців за їхню «незвичайну мужність перед лицем незаконного, несправедливого та жорстокого вторгнення Росії».

Говорячи про зустріч з українськими біженцями, він сказав:

«Цього сезону Адвента ми згадуємо, що Ісус народився в умовах конфлікту та гонінь, і став біженцем, коли його батьки втекли від насильства та переслідувань у пошуках безпеки в Єгипті».

Він також закликав християн Англіканської Церкви та всього світу продовжувати молитися за український народ.

«Я закликаю християн Церкви Англії та всього світу продовжувати молитися за народ України у сезон Адвенту − разом із усіма людьми, залученими до конфліктів у всьому світі − і пропонувати нашу солідарність та підтримку всіма можливими способами».

У поїздці його супроводжує англіканський єпископ Європи, преподобний професор Роберт Іннес.

Найвищий священнослужитель Англіканської церкви сказав, що країна потребує «активної зовнішньої підтримки» напередодні суворої зими.

Архієпископ вказав на потребу в найелементарніших речах: «опалення, тепло і дах», але при цьому сказав, що також буде потрібна моральна підтримка.

Читайте також:

Реакція християнських деномінацій США на скасування «права жінок на аборт» виявилася дуже різною

Перебуваючи у столиці України, гості також зустрінуться із парафіянами Christ Church Kyiv та Англіканської церкви в Києві.

«Я дуже вдячний, що я маю таку можливість приїхати в Україну, щоб показати свою особисту підтримку нашим братам та сестрам у Христі тут у цей важкий і болісний час. Архієпископ Джастін і я знаходимося тут, щоб продемонструвати солідарність з усіма церквами України, і продовжуємо молитися за мирне та справедливе закінчення війни», − додав Єпископ Роберт.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button