війна

В Україні зафіксовано майже 69 тисяч злочинів зі сторони РФ

З початку повномасштабної війни в Україні зафіксовано майже 69 тисяч злочинів зі сторони РФ. Такі дані опублікувала в Telegram Генпрокуратура.

Джерело: ukrinform

Крім того, зареєстровано 50 297 злочинів агресії та воєнних злочинів. З них 48 507 – з порушеннями законів і звичаїв війни, 73 – з плануванням, підготовкою або розв’язанням і веденням агресивної війни, 40 – з пропагандою війни, 1577 – інші злочини.

Також проти національної безпеки правоохоронними органами зареєстровано понад 18 тисяч злочинів, з них 12 198 – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, 1 893 – державна зрада 3 638 – колабораційна діяльність, 326 – пособництво ворогу, 64 – диверсії та 645 – інших злочинів.

Читайте також:

Як повідомлялося раніше, Єврокомісія пропонує створити суд ООН для розслідування злочину російської агресії проти України та розробити правовий механізм використання заблокованих ресурсів Росії для виплати Україні компенсації за завдані збитки, а також скерувати ці кошти на відбудову країни.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button