Медіа новини

Англомовний християнський ресурс TGC (Євангельська коаліція) впроваджує українську версію сайту

Англомовний християнський ресурс TGC (Євангельська коаліція), впроваджує українську версію сайту. На сьогодні вже опубліковано близько 65 статей, які розглядають основні питання християнської віри та інші актуальні теми.

Джерело: thegospelcoalition

Євангельська коаліція (TGC − The Gospel Coalition) це − товариство євангельських церков реформатської традиції, глибоко відданих оновленню віри в Євангелію Христа та реформуванню практики служіння, щоб вона повністю відповідала Святому Письму.

Через війну в Україні та кризу біженців у Європі Євангельська коаліція почала розробляти ресурси, орієнтовані на Євангеліє, українською та російською мовами − двома мовами, які найбільше використовують жителі України. Хоча фізична потреба очевидна, духовна потреба також є актуальною.

«За останні кілька місяців ми працювали з командою українських та російських перекладачів над створенням двох нових сайтів: TGC Ukraine та TGC Russia. На сьогодні ми опублікували близько 65 статей, які розглядають основні питання християнської віри та інші актуальні теми», − повідомляють розробники.

Читайте також:

На сайті закликають читачів до молитви й пожертв для продовження перекладів:

«Ми молимося, щоб Господь використовував ці ресурси для зміцнення віри наших братів і сестер у цих регіонах та тих, хто був переміщений внаслідок війни.

Завдяки вашій щедрості ми зможемо перекладати більше матеріалів, орієнтованих на Євангеліє, та створювати нові ресурси спеціально для церкви в Україні та Росії. Ми запрошуємо вас підтримати цю роботу, зробивши сьогодні щомісячний або одноразовий подарунок», − написали у TGC.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button