Світ

Афганістан зараз найнебезпечніше місце для християн

Таємні послідовники Ісуса, розкидані по містах і сільській місцевості Афганістану, тепер зіткнулися з реальністю, що вони живуть у найнебезпечнішому для християн місці у світі. Це стало відомо після опублікування щорічного списку World Watch List неурядової організації в США.

Джерело: opendoorsusa.org

Після захоплення влади талібами у серпні 2021 року переслідування посилилися, тепер ще небезпечніше відкрито вірити в Ісуса Христа. Точна кількість християн у країні невідома, а вихід з ісламу вважається ганебним і за шаріатом (ісламським законом) загрожує смертю.

Вперше за 20 років інша країна перевершила Північну Корею як найнебезпечніше місце життя християнина.

Таліби оголосили Біблію поза законом, і будь-кого, хто має додаток Біблії в телефоні, негайно заарештовують. У новому указі лідери Талібану заборонили будь-яку критику своїх лідерів і вчених, а також політики, яку вони проводять.

Після Афганістану Північна Корея посідає друге місце у рейтингу найнебезпечніших місць для життя християнина, Сомалі – третє, Лівія – четверте, а Ємен – п’яте. Доповідь Open Doors розкриває сувору реальність: 5898 відомих християн було вбито за свою віру минулого року, а за останні 100 років було вбито більше християн, ніж за сторіччя до цього.

Організація Об’єднаних Націй повідомила раніше цього року, що близько 84 мільйонів людей було насильно переміщено у 2021 році, багато з яких були християнами по всьому світу. Жінки-християнки повідомляють, що основною причиною їхнього переслідування є сексуальні домагання.

 Жінкам в Афганістані, як і раніше, дозволено працювати, проте вони не можуть виходити на вулицю без головного убору. Молодим дівчатам дозволяється здобувати освіту лише до шостого класу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button