Здоров'я

А чи знаєте ви, що холод корисний для здоров’я?

Багато людей бурчать через холодну погоду. Але цей час ідеальний не лише для кашлю і ознобу. Коли стовпчик термометру опускається все нижче, більшість із нас просто залишаються вдома і валяються під теплою ковдрою. Вас можете здивуватися, але низькі температури насправді можуть бути дуже корисними! Експерти в індустрії охорони здоров’я погоджуються, що холодна погода може таїти більше вигод, ніж теплі літні місяці.

Стрес

Прогулянка після недавнього снігопаду не тільки хвилююча і атмосферна, але також допомагає знизити рівень стресу.

Схуднення

Холодна погода також може допомогти вам спалювати калорії швидше.

Ясність думок

Вплив холоду може дати вашому мозку цілу купу користі. Під впливом низьких температур ваше мислення стане більш ясним. Морозна погода може навіть підвищити вашу самооцінку.

Спілкування

Ви не повинні лежати під ковдрою цілий день, коли на вулиці холодно. Це відмінна можливість провести більше часу з вашими близькими. Спілкуйтеся з ними, пийте разом чай або займіться ще чим-небудь. Весь цей час, який ви проводите разом з іншими людьми, сприятливо позначається на тілі, розумі і дусі.

Більше енергії

Під час сезону холодів ви можете помітити, що у вас стало більше енергії. Це відбувається тому, що прогулянки в морозну погоду допомагають використовувати енергію раціонально. Хороша новина в тому, що для цього вам не потрібно перебувати на холоді тривалий час.

Сон

Багато у кого проблеми зі сном під час літньої спеки. Але не в зимові холоди, які допомагають вам спати міцніше. Якщо ви страждаєте від безсоння – у вас підвищена температура тіла. Це означає, що вам потрібно підтримувати в спальні температуру, яка трохи нижче звичайної. Оптимальна температура для сну – від 15 до 20 градусів.

Відновлення

Для спортсменів і всіх, хто регулярно бігає, контакт з холодною температурою може прискорити відновлення. Особливо для тих, хто відчуває крепатуру після фізичних навантажень.

Комахи

Взимку на вулиці немає комарів й інших неприємних комах.

Чисте повітря

Холодна погода – це така пора, коли повітря більш чисте. Це означає, що ми вдихаємо і видихаємо якісніше повітря. Так що вдихніть і насолоджуйтеся здоровими легенями.

Позитивний вплив на шкіру

Під час морозних місяців нема потреби в макіяжі. Тепло може викликати природне почервоніння обличчя. Холод тренує кровоносні судини вашої шкіри, вони стають більш чуйними і роблять ваші щоки рожевими.
Важливо: переконайтеся, що під час прогулянки ви вдягнені досить добре)

Джерело: Поклик

Многие люди ворчат из-за холодной погоды. Но это время идеально не только для кашля и лихорадки. Когда столбик термометра опускается все ниже, большинство из нас просто остаются дома и валяются под теплым одеялом. Вы можете удивиться, но низкая температура и в самом деле может быть очень полезной! Эксперты в индустрии охраны здоровья соглашаются, что холодная погода может таить в себе больше преимуществ, нежели теплые летние месяца.

Стресс

Прогулка после недавнего снегопада не только волнующая и атмосферная, но также помогает снизить уровень стресса.

Похудение

Холодная погода поможет вам быстрее сжечь калории.

Ясность мыслей

Влияние холода полезно для мозга. Под влиянием низких температур ваше мышление становится более ясным. Морозная погода даже может повысить вашу самооценку.

Общение

Вам не нужно лежать под одеялом целый день, когда на улице холодно. Это отличная возможность проводить больше времени с вашими близкими. Общайтесь с ними, пейте вместе чай или займитесь еще чем-нибудь. Все это время, которое вы проводите с другими людьми, благоприятно отразится на теле, разуме и духе.

Больше энергии

В сезон холодов вы можете заметить, что у вас стало больше энергии. Это происходит потому, что прогулки в морозную погоду помогают использовать энергию рационально. Хорошая новость состоит в том, что для этого вам не нужно находится на холоде длительное время.

Сон

У многих есть проблемы со сном во время летнего зноя. Но не в зимние холода, которые помогают вам спать крепче. Если вы страдаете бессоницей – у вас повышенная температура тела. Это значит, вам нужно поддерживать в спальне температуру, немного ниже обычной. Оптимальная температура для сна – от 15 до 20 градусов.

Восстановление

Для спортсменов и всех тех, кто регулярно бегает, контакт с низкой температурой поможет ускорить восстановление. Особенно для тех, кто чувствует крепатуру после физических нагрузок.

Насекомые Чистый воздух

Зимой на улице нет комаров и других неприятных насекомых.

Чистый воздух

Холодная погода – это такая пора, когда воздух чище. Это значит, что мы вдыхаем и выдыхаем более качественный кислород. Так что вдохните и наслаждайтесь здоровыми легкими.

Положительное влияние на кожу

В морозные месяцы нет нужды в макияже. Тепло вызвает естественное покраснение лица. Холод тренирует кровеносные сосуды вашей кожи, они становятся более чуткими и окрашивают ваши щеки в розовый.
Важно: убедитесь, что во время прогулки вы одеты тепло.

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button