Домашня » Здоров'я » А чи знаєте ви, що холод корисний для здоров’я?

А чи знаєте ви, що холод корисний для здоров’я?

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Багато людей бурчать через холодну погоду. Але цей час ідеальний не лише для кашлю і ознобу. Коли стовпчик термометру опускається все нижче, більшість із нас просто залишаються вдома і валяються під теплою ковдрою. Вас можете здивуватися, але низькі температури насправді можуть бути дуже корисними! Експерти в індустрії охорони здоров’я погоджуються, що холодна погода може таїти більше вигод, ніж теплі літні місяці.

Стрес

Прогулянка після недавнього снігопаду не тільки хвилююча і атмосферна, але також допомагає знизити рівень стресу.

Схуднення

Холодна погода також може допомогти вам спалювати калорії швидше.

Ясність думок

Вплив холоду може дати вашому мозку цілу купу користі. Під впливом низьких температур ваше мислення стане більш ясним. Морозна погода може навіть підвищити вашу самооцінку.

Спілкування

Ви не повинні лежати під ковдрою цілий день, коли на вулиці холодно. Це відмінна можливість провести більше часу з вашими близькими. Спілкуйтеся з ними, пийте разом чай або займіться ще чим-небудь. Весь цей час, який ви проводите разом з іншими людьми, сприятливо позначається на тілі, розумі і дусі.

Більше енергії

Під час сезону холодів ви можете помітити, що у вас стало більше енергії. Це відбувається тому, що прогулянки в морозну погоду допомагають використовувати енергію раціонально. Хороша новина в тому, що для цього вам не потрібно перебувати на холоді тривалий час.

Сон

Багато у кого проблеми зі сном під час літньої спеки. Але не в зимові холоди, які допомагають вам спати міцніше. Якщо ви страждаєте від безсоння – у вас підвищена температура тіла. Це означає, що вам потрібно підтримувати в спальні температуру, яка трохи нижче звичайної. Оптимальна температура для сну – від 15 до 20 градусів.

Відновлення

Для спортсменів і всіх, хто регулярно бігає, контакт з холодною температурою може прискорити відновлення. Особливо для тих, хто відчуває крепатуру після фізичних навантажень.

Комахи

Взимку на вулиці немає комарів й інших неприємних комах.

Чисте повітря

Холодна погода – це така пора, коли повітря більш чисте. Це означає, що ми вдихаємо і видихаємо якісніше повітря. Так що вдихніть і насолоджуйтеся здоровими легенями.

Позитивний вплив на шкіру

Під час морозних місяців нема потреби в макіяжі. Тепло може викликати природне почервоніння обличчя. Холод тренує кровоносні судини вашої шкіри, вони стають більш чуйними і роблять ваші щоки рожевими.

Важливо: переконайтеся, що під час прогулянки ви вдягнені досить добре)

Джерело: Поклик

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

{:uk}В Гонконзі відбулися вибори у яких тотальну перемогу здобула опозиція{:}{:ru}В Гонконге состоялись выборы в которых тотальную победу одержала оппозиция{:}

Наступна Стаття

Стан Кулеби та його сина після аварії залишається тяжким – лікарі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *