Освіта

Таврійський християнський інститут та Євангельська вища богословська школа домовилися про співпрацю

Ректор Херсонського Таврійського християнського інституту (TХI) Валентин Синій та ректор Польської Євангельської вищої богословської школи (EWST) Войцех Щерба уклали договір про співпрацю у сфері богословської освіти та науки.

Джерело: tci.org.ua

Керівники навчальних закладів, Валентин Синій та Войцех Щерба, домовилися співпрацювати у:

  • сфері організації зустрічей керівництва, співробітників та студентів;
  • проведенні лекцій, дискусій та семінарів;
  • спільній організації інших заходів;
  • наданні з боку EWST організаційної чи матеріальної підтримки студентів, викладачів та інших працівників TCI під час їхнього перебування в Польщі.
Таврійський християнський інститут та Євангельська вища богословська школа домовилися про співпрацю
Джерело: tci.org.ua

Зазначається, що перед підписанням договору загалом пройшли три робочі онлайн-зустрічі. Перші офіційні контакти представників вищих богословських шкіл відбулися на початку квітня 2022 року.

Під час зустрічей, обидві сторони презентували власну історію розвитку та становлення, а також цінності, які є визначальними у діяльності закладів освіти, вивчали потенційні сфери діалогу та співпраці.

Також на прохання ТХІ, професор EWST Славомир Торбус 6 травня провів для студентів та викладачів інституту лекцію з біблійної герменевтики на тему: «Риторичний метод дослідження Євангелія».

Повідомляється, що EWST (м. Вроцлав, Польща) є богословським закладом вищої освіти, акредитованим Polish Accreditation Committee (Польща), що своєю чергою входить до Європейського реєстру забезпечення якості вищої освіти (EQAR).

Євангельська вища богословська школа готує та розвиває християнських лідерів та християнську спільноту в Польщі за трьома основними напрямами: 1) програма підготовки бакалаврів; 2) інститут розвитку церкви (для церков); 3) академія третього віку (для літніх людей).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button