війна

86 % українців вважають за необхідне продовжувати збройну боротьбу з Росією

За даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 21-23 жовтня, 86 % українців вважають за необхідне продовжувати збройну боротьбу з Росією, попри обстріли, які руйнують інфраструктуру та забирають життя людей.

Джерело: Укрінформ

Згідно з дослідженням, 86 % опитаних вважають, що необхідно продовжувати збройну боротьбу, навіть якщо обстріли триватимуть. Зокрема, з них 71 % повністю згодні з цією думкою (решта 16 % скоріше згодні). І лише 10 % респондентів вважають, що для якнайшвидшого припинення обстрілів необхідно переходити до переговорів, навіть якщо доведеться піти на поступки РФ.

Дане опитування проводилось серед повнолітніх (віком від 18 років) громадян України, які на момент опитування перебували на території України (в межах, контрольованих владою України до 24 лютого 2022 року).

Читайте також:

92 % читачів Біблії кажуть, що Святе Письмо «змінило» їхнє життя − опитування

Як повідомлялося раніше, згідно з опитуванням, проведеним у вересні КМІС, в Україні кількість осіб, які позитивно оцінюють діяльність ОУН-УПА, зросла з 22 % у 2013 році до 43 % у 2022 році.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!