Актуальне

5 порад, як подружжю разом зростати духовно

«Бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у ній з подякою» (до Колоссян 2:7).

У ваших силах забезпечувати свій шлюб всім необхідним для його життя і зростання. Ви можете висловлювати прихильність, проявляти безкорисливість і прощати один одного. Проте, безумовно, найважливіше рішення, яке ви й ваш чоловік можете прийняти у своєму шлюбі, – це разом продовжувати вірно слідувати за Ісусом.

Біблія говорить: «бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у ній з подякою» (до Колоссян 2:7). Як ви, так і ваш чоловік або дружина одного разу довірили свої життя Ісусу, і тепер вам потрібно дати відповідь на питання: «Продовжуємо ми вести життя віри як сімейна пара?».

Ось деякі практичні способи, які допоможуть вам слідувати за Ісусом разом (багато з цих порад також можна застосувати й для інших родинних стосунків).

  1. Прийміть водне хрещення разом. Якщо ви ще цього не зробили, публічно проголосіть себе християнами. Щоб прийняти Ісуса в центр вашого шлюбу, зрозуміло, вам обом потрібно дати знати світу, що ви прямуєте за Ним. Мені подобається спостерігати за тим, як чоловік та жінка хрестяться разом. Це чудовий спосіб оголосити про присвячення ваших життів і шлюбу Ісусу.
  2. Разом відвідуйте домашню групу. Перевірте духовний стан вашого шлюбу, проводячи час з іншими християнськими парами. Коли ви обидва навчитеся застосовувати Боже Слово у вашому шлюбі й життях, ви будете духовно «заточувати» один одного. Це також буде сприяти взаємному підбадьоренню брати участь в служінні й регулярною необхідністю ділитися своєю вірою. Щоб зростати як послідовники Христа і як подружжя, вам буде необхідна постійна підзвітність перед іншими віруючими.
  3. Оновіть свої весільні обітниці. Якщо ви присвятили свої життя Ісусу або відновили свою посвяту через довгий час з того часу, як ви вперше дали свої весільні обітниці, подумайте про те, щоб ці обітниці оновити. Швидше за все, тепер ви вкладете в них дещо інший сенс.
  4. Моліться разом і один за одного. «Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного! (Якова 5:16). Хто не хоче мати шлюб, який забезпечує повноцінне і здорове життя? Біблія говорить, що такий шлюб можливий за умови, що ви сповідуєтеся один перед одним, коли ви не праві, і молитися разом і один за одного.
  5. Живіть згідно зі Словом Божим. Коли пари разом читають Слово Боже і застосовують його у своїх життях, це перетворює їх стосунки й формує тверду основу для спільного життя.

Можливо у вашому шлюбі настав складний період, але завжди є надія. Ваш шлюб може знову наповнитися життям. Перше, що потрібно зробити – це прийняти Ісуса в центр свого шлюбу. Робіть те, що Бог велить вам робити у Своєму Слові, і ваш шлюб почне оживати.

Ісус скріплює будь-який шлюб. Коли все навколо сприяє вашому розриву, і ви вже готуєтеся здатися, Він буде тримати вас разом.

Читайте також:

Обміркуйте наступне:

  • У яких випадках ви відчуваєте найбільшу духовну близькість з вашими дружинами? А в яких випадках вам найскладніше духовно зростати разом з вашим чоловіком?
  • Які інші пари сприяють духовності у вас і у вашій дружині або вашому чоловіку? Домовтеся про зустріч з однією з таких пар в цьому місяці. Якщо ви не знаєте нікого відповідного, знайдіть церкву, яка зможе вас познайомити з такими парами.
  • Які зміни ви могли б втілити наступного тижня, які допомогли б вашій подружній парі розвивати ближчі духовні стосунки?

Автор – Рік Уоррен

Джерело: ieshua.org з посиланням на pastorrick.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button