Християнські новини

250 мільйонів християн у світі піддаються переслідуванню

10 квітня у Парламенській Асамблеї Ради Європи відбулися слухання, присвячені проблемі переслідування християн в світі.
Захід пройшов під патронатом народного депутата України, члена української делегіції в ПАРЕ Павла Унгуряна та члена Румунської делегації в ПАРЕ Титуса Корлатена, сумісно з міжнародною організцією “Open Doors”.
У круглому столі взяли участь члени парламентів різних Європейських країн.
“У ході зустрічі обговорили кричущу статистику: понад 250 мільйонів християн у світі піддаються переслідуванню через свої переконання, свою віру в Ісуса Христа. Окремо, під час круглого столу, торкнулися теми переслідування євангельських віруючих та інших релігійних груп, зокрема греко-католиків і православних, на окупованих територіях України. Враховуючи шокуючі дані, ми напрацювали механізми міжнародної протидії і об’єднання навколо цих тем та прописали конкретні кроки, які мають бути зроблені Радою Європи для кращого захисту християн у світі”, – прокоментував народний депутат України, член української делегації в ПАРЄ Павло Унгурян.

Більше про переслідування християн:

 

Джерело: poklik.media

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button