Новини суспільства

2070 грн щомісяця протягом 3 місяців: у Польщі українським біженцям даватимуть безкоштовні картки для покупок

Українські біженці, які знаходяться у Польщі з початку повномасштабної війни, зможуть отримати спеціальні безкоштовні картки для покупок. Сума складатиме 2070 грн (300 злотих) щомісяця протягом 3 місяців. Про це повідомило Посольство України у Польщі.

Джерело: gazeta.ua з посиланням на Facebook Посольства України у Польщі

Відповідний проєкт просуває мережа супермаркетів Biedronka у рамках програми «Вітаємо та допомагаємо». Супермаркети роздають 10 тис. карток для покупок.

Один біженець з України, який прибув до Польщі з 24 лютого, може отримати до 900 злотих додаткової допомоги, тобто 300 злотих (2070 грн) щомісяця протягом 3 місяців.

Також на одну сім’ю видають максимум три картки на загальну суму 2,7 тис. злотих, тобто 18,5 тисяч грн.

Однак є обмеження щодо покупок. Карткою не можна буде оплатити алкоголь, сигарети, текстиль та промислові товари й послуги (наприклад, мобільний зв’язок).

Для отримання безкоштовної картки необхідно зателефонувати до фонду. Контакти та список фондів можна переглянути за посиланням.

З детальнішою інформацією можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що Польща скасує щоденну грошову допомогу для деяких українських біженців, але допомога для осіб з інвалідністю, вагітним жінкам та багатодітним сім’ям і надалі буде 40 злотих на день. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button