СвітХристиянські новини

Новий закон призводить до хвилі арештів іранських християн

Зараз хвиля арештів охоплює Іранську церкву. Уряд скористався проблемами з якими зіткнувся зокрема: нашестя сарани, COVID-19, землетруси, таємничі вибухи, політичні потрясіння і запровадив новий закон, який забороняє використання інтернет служіння. 
Простіше кажучи, новий закон робить Інтернет служіння чи християнство майже в будь-якій можливій формі незаконним. Інтернет-церковні служби, навчальні семінари, сеанси спілкування з учнями або розповсюдження християнських матеріалів вважаються психологічною маніпуляцією. Це стосується не просто авторів такого вмісту; а кожного, хто завантажує або переглядає ці матеріали. Якщо це християнський матеріал опублікований в інтернеті, це вже вважається злочином.

Наслідки дії цього закону дуже негативні. Віруючих, підозрюваних у незаконній діяльності, потрібно негайно звільнити з місця роботи ще до того, як вони звернуться до суду. Якщо їх визнають винними в будь-яких звинуваченнях, пов’язаних з християнством, вони повинні відбути ув’язнення мінімум п’ять років. У гіршому випадку, їм може бути призначена смертна кара.
Незалежно від законів і обмежень Церкви, Божий народ продовжує процвітати, а Його Церква продовжує рости.

«Іранський уряд знає, що Іран – це найбільш швидко зростаюча церква у світі, і вони бояться цього”, – говорить Реза. «А Афганістан – друга країна з ростом християнства у світі, тому навколо них Бог рухає своє царство вперед. Євангеліє рухається вперед з потужною швидкістю і терміновістю, і вони хочуть зупинити це будь-яким можливим способом».

Хочете допомогти? Ось способи, як ви можете бути корисними знаючи цю інформацію.
2. Поширюйте цю новину: цей новий іранський закон пройшов майже непоміченим світовою спільнотою. Опублікуйте цю інформацію на своїй сторінці, розкажіть про це у своїй церкві та поділіться цією історією в соціальних мережах, щоб іранським віруючим не потрібно мовчки страждати за свою віру.
3. Моліться за Божий захист: Іранська Церква може зростати, але цей новий небезпечний поворот може спричинити нові страждання і переслідування. Моліться за їхню безпеку і за Божу руку та охорону над Його послідовниками в Ірані.

Джерело: mnnonline.org

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!