Християнські новини

Науково-практична конференція до 500-річчя Реформації в Тернополі

В Тернополі 27-28 квітня на базі національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася Всеукраїнська науково практична конференція на тему: «Протестантські церкви у контексті вітчизняної історії та суспільних трансформацій» (до 500-ліття Реформації).
До навчального закладу з’їхалися провідні релігієзнавці та священнослужителі з різних регіонів України та із-за кордону. Вони обговорювали історію протестантизму, проблеми релігійної свободи, вплив Реформації на соціально-економічний розвиток країн. Взяли участь у цьому заході і представники влади. Провідні релігієзнавці України представили результати власних наукових досліджень щодо розвитку протестантизму й впливу Реформації, а також обговорили проблеми релігійної свободи та історію християнства.
Реформація вплинула на соціально-економічний розвиток багатьох країн світу, відзначають науковці, оскільки будь-який прогрес розпочинається із ціннісних установок і переконань конкретної особистості.

Більше про Реформацію:

«Зараз Україна переживає дуже переломний момент своєї історії. Старе щось закінчилося, а нове не почалося. Разом з декомунізацією ми прощаємося з довгою епохою комунізму. Поки що український народ не досягнув верховенства права, економічного процвітання, забезпечення усіх прав особистості. Але зараз Україна дивиться на захід і намагається повторювати феномени західних суспільств. Українці хочуть змін, але ці зміни відбудуться лише тоді, коли відбудуться в серцях глибокі ціннісні преображення», – зауважив магістр філології Варшавського університету, директор Східноєвропейського лідерського форму Ярослав Лукасик.

r500.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button