Сім'яХристиянські новини

Створити об’єднання заради розвитку та захисту інституту сім’ї: рух «Всі разом!»

Рух «Всі разом!» закликає депутатів різних фракцій і груп ініціювати створення міжфракційного депутатського об’єднання заради розвитку та захисту інституту сім’ї й підписати відповідний меморандум. Тому що сімейна політика є ключовою складовою стратегії розвитку громад та національної безпеки України.

Повідомляє рух «Всі разом!».

Відомо, що держава має зобов’язання розвивати та захищати інститут сім’ї. Саме шляхом підписання меморандуму можна створити міжфракційні депутатські об’єднання, які є інструментом захисту інституту сім’ї.

Читайте також:

Метою таких об’єднань є «реалізація прямої норми Конституції про охорону сім’ї, батьківства, материнства і дитинства», а головним мотивом депутатів є конституційний принцип відповідальності перед Богом, нинішнім та прийдешніми поколіннями. Про це записано в документі меморандуму.

Рух пропонує завантажити документ меморандуму.

Схожі статті

Консультація і супровід процесу: +38 (098) 858-4848, Law@vsirazom.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!