Для життя

10 порад для чоловіків середнього віку

Коли мені було трохи більше двадцяти, ми з братами та сестрами часто проводили час з нашими старшими кузенами. Найстаршому кузену було 44 роки, і ми всі сміялися з його віку. Якось моя сестра захотіла підбадьорити його і сказала: «Знаєш, ти насправді прожив тільки половину життя й у тебе є ще можливість насолоджуватися усією другою половиною». Я саркастично відповів: «Так, ви чоловік середнього віку. Хіба це не кумедно?».

Важко повірити, що зараз мені за сорок. Не знаю як ви, але ніколи не уявляв себе у середньому віці. Я не відчуваю себе таким старим, якими сприймав людей від сорока до п’ятдесяти, коли був парубком. Але я розумію, що зараз чудовий час, щоб проаналізувати своє життя та покращити його. Адже життя продовжується далі. Ось 10 обов’язкових речей для чоловіків середнього віку.

  1. Зробіть своє здоров’я пріоритетом

Правильне харчування, фізичні вправи та уникання стресових ситуацій – все це сильно впливає  на життєздатність людини у середньому віці. Почніть з малого, можливо, з кількох віджимань зранку. Поступово додавайте все більше і більше з кожним днем. Коли ви відчуваєте, що нервуєте або стривожені, зупиніться і просто переведіть подих. Потім поверніться до справи і продовжуйте робити те, що у ваших силах.

  1. Робіть перерви

Часто швидкий темп життя дуже втомлює нас. Тому Іноді нам потрібно віддалятися від усього. З’їздіть у подорож із дружиною. Проведіть час разом за бесідою і отримайте насолоду від спільного відпочинку разом. Послухайте улюблену музику або прочитайте книгу, яку хотіли прочитати.

  1. Дізнавайтеся про нове

Пробуйте відкривати для себе щось нове у світі щодня. Дві речі, про які я нічого не знав, − це ремонт будинку та автомобілів. Я почав цікавитися і вивчати ці дві сфери, і мені це сподобалося.

  1. Вирушайте в паломництво

Багато чоловіків відчувають гаряче бажання досліджувати щось, долати обмеження, брати участь у пошуках і знову пізнавати себе. Чого ви бажаєте? Що хочете пережити? Можливо, ви хочете поїхати в місіонерську поїздку, допомагати людям, чи можливо, відвідати країни, з яких прибули ваші предки, чи, можливо, щось інше? Дайте відповідь собі на ці питання.

  1. Станьте наставником

За свої роки у вас вже склався певний життєвий досвід, ви зазнали і радість і сум, успіх та помилки, ваші знання та поради можуть допомогти молодому поколінню. Ви можете навчати, працювати волонтерами, підбадьорювати та слухати. Єдине, що необхідно − це сміливість та ініціативність.

  1. Знайдіть свою мету

Іноді життя може зайти в глухий кут, петля повторюється в тому самому нескінченному колі. Це може призвести до депресії, зловживання алкоголем, сімейних проблем та іншого. Я вірю, що кожен з нас створений з дарами та здібностями, які можуть служити великою метою у цьому світі. Подумайте: який слід ви могли б залишити у світі?

  1. Уникайте неправильних рішень

Є багато пасток − обман, хитрі фінансові пропозиції, ухиляння від людей або роботи, в яку ми вклали гроші, впадання у відчай. Швидкий успіх, легкі гроші. Навіть не піддавайтеся спокусі.

  1. Візьміть на себе відповідальність лідера

Візьміть на себе ініціативу та відповідальність. Є місця, які зараз потребують вашого керівництва. Знайдіть їх та зробіть крок уперед.

  1. Будьте вдячні

Всі ми зазнаємо поразки, коли справа доходить до вдячності за те, що ми маємо. У бізнесі важливо підбивати підсумки. Те саме і з нашим особистим життям. Будьте вдячні за те, що ви маєте.

  1. Минуле пройшло

Ми не досягнемо середнього віку без травм. Боротьба у житті формує нас. Вона може зміцнити характер або зруйнувати його, залишивши гіркоту та душевний біль. Минуле – це ресурс, але майбутнє – це місце, де мешкає надія.

Джерело: allprodad.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button