Новини культури

Нова книга Джеррі Бріджеса «Благословення смирення» доступна для безкоштовного звантаження

Видавнича група «Нард» виклала нову книгу Джеррі Бріджеса «Благословення смирення» російською та українською мовами для безкоштовного звантаження.

Джерело: invictory

«Перед початком війни у служінні з’явилася нова книга, на яку ми довго чекали. Ми дуже зраділи, коли отримали її й хотіли якнайшвидше поділитися нею з церквами», — йдеться у розсилці служіння «Книги 365».

Поштове розсилання планували зробити 25 лютого, але через початок війни служіння зосередилося на допомозі церквам, які дбають про переселенців, а також на духовній підтримці самих віруючих у час складних випробувань.

«Однак останнім часом все частіше ми отримуємо запити від груп християн, які або почали зустрічатися в місцях, куди змушені були переїхати, або повернулися до рідної церкви, або нікуди не виїжджали й просто оговталися після перших тижнів війни. Усі вони просять порадити хорошу та актуальну в наших нових реаліях книгу для того, щоб читати разом, вивчати та обговорювати у групі, — йдеться у листі. — Тому ми й вирішили, що нова книга буде дуже актуальною».

Писання чітко визначає, що любов і смирення є наріжним камінням, яке формує характер християнина. Саме на них будується решта. Саме вони є фундаментальними ознаками сповненої віри життя. Як діє любов у практичному вимірі, ми добре знаємо з Писання, зокрема, читаючи 13 розділ 1 Коринтянам. А як зробити смирення нашою повсякденною практикою та навчитися рости в ньому?

Відомий автор Джеррі Бріджес у своїй новій книзі відповідає на це запитання, вказуючи нам на Заповіді блаженства. Він вважає, що саме в них Ісус дав вичерпні настанови щодо того, як виглядає смиренність у дії.

Електронні версії книги можна звантажити безкоштовно тут: російською та українською мовами.

Читайте також: 

Видавництво “Кана” видало книгу Френсіса Чана – “Забутий Бог”

Джеррі Бріджес (1929-2016) – вчитель Біблії та автор відомих книг («Дисципліна благодаті», «Терпимі гріхи», «Справжня громада» та інших), виданих загальним тиражем понад 4 мільйони екземплярів.

Визнаний класик протестантської літератури, він майже 60 років свого життя присвятив служінню учнівства «Навігатори», багато виступав із лекціями та проповідями по всьому світу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button