РелігіяХристиянські новини

Понад 300 мільйонів частин Біблії, розповсюджених по всьому світу в 2019 році

У 2019 році було розповсюджено 40 мільйонів повних Біблій, це рекорд згідно зі звітом Global Scripture Distribution, інформує Слово про Слово з посиланням evangelicalfocus.com.
Крім того, кількість поширених Нових Заповітів сягнула 15 мільйонів. Загалом по всьому світу було розповсюджено понад 315 мільйонів уривків Писання.
Станом на 2015 рік Біблійні товариства розподілили загалом 1,8 мільярда Біблій, у тому числі 184 мільйони повних Біблій.

«Радісно знати, що в 2019 році ще багато мільйонів зможуть вирішити виклики цього року з Біблією в руці. Нехай Слово Боже дарує затишок і надію в ці важкі часи”, – сказав генеральний директор Всесвітньої федерації біблійних товариств Майкл Перро.

3,7 мільйона розподілено дітям

Звіт показує, що 3,7 мільйона Біблій, спеціально розроблених для дітей, були розповсюджені по всьому світу. Більшість із них (1,27) виїхали до Африки, де 40% населення до 15 років.
Біблійні товариства «також активізували свої зусилля з перекладу та розповсюдження Писань на мови жестів. У 2019 році частини Писань були перекладені на 29 мов жестів, якими користуються 5,3 млн глухих людей.

Збільшення кількості цифрових Біблій

Частка цифрових Біблій ніколи не була такою високою, як зараз. Чверть Біблій, розповсюджених у 2019 році, була цифровою, у порівнянні з 17% у 2018 році.
З Інтернету було завантажено десять мільйонів примірників. Саме велике збільшення відбулося в Азії, Центральній і Південній Америці, Європі й на Близькому Сході.
Крім того, більшість цифрових Біблій були на іспанській та португальській мовах. Лідером є Бразилія з 1,8 мільйона завантажених Біблій.
У 2019 році Біблійні товариства також проводили уроки грамотності в більш ніж 20 країнах для до 165 000 людей та розповсюджували понад 4,5 мільйона книжечок зі Словом Божим для нових читачів.
Зараз у всьому світі існує 148 біблійних товариств. Звіт про глобальну статистику розповсюдження Біблії враховує лише кількість видавців та організацій, які належать до світової асоціації.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button