Новини культуриХристиянські новини

1 жовтня – міжнародний День музики (цитати про відомих композиторів з християнської точки зору)

1 жовтня 2020 року весь світ відзначає День музики. У 1975 році, ЮНЕСКО заснував Міжнародний день музики — свято, що об’єднує серця всіх, хто пише, грає, співає або просто не уявляє ні дня свого життя без музики.
За даними проєкту DilovaMova.com, вперше Міжнародний день музики провели 1-го жовтня 1975-го року. Засновником цього Дня виступила Міжнародна музична рада (IMC) при всесвітній організації ЮНЕСКО.
На 15-й Генеральній асамблеї IMC, проведеної в 1973-му році у Швейцарії, місто Лозанна, було прийнято відповідне рішення.
Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. З музикою наше людство знайоме з давніх часів. Це мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього.
Вона скрашує життя людей, змушує їх радіти та співпереживати, відкриваючи двері в прекрасний світ звуків і коливань наших власних струн душі.

Можна згадати відомих композиторів, які створювали глибоку, яскраву, духовну музику. Багато музичних творів було створено для церкви.
В книзі «Основи музичного служіння» так описано про відомих композиторів:

«Величезний успіх творчості Баха прихований в тому, що він не тільки створював музику для Христа, але й жив з Христом. Віра Баха визначала жанри його творчості. В кожному музичному образі Баха відчувається його віра і близькість до Христа. Музика його дуже ясно передає й мир Спасителя й гріховність людини».
«Бетховен створював музику, не погодившись із запитами публіки, але передавав музиці волю Божу так, як він її чув і розумів. Він створював як Божий посланець».
«Гайдн, Моцарт та Бетховен зробили видатний внесок в церковну музику: не змінивши її зовні, вони доповнили її музичними образами виключної яскравості та глибини».
«”Дійсно в цьому Шуберті є іскра Божа”, – сказав про молодого Франца видатний Бетховен».

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button