Новини культуриХристиянські новини

Зустрічайте новинку – книгу про місіонерів: «Світ для Христа. Яка моя роль у всесвітній місії?»

Чи маєте ви мрію? На що згідні піти для досягнення найзаповітнішої мрії? Автори нової книги «Світ для Христа. Яка моя роль у всесвітній місії?» розказують про те, що їхня мрія – досягнути світ для Христа.
Молоді місіонери – Роман Дячук та Ольга Габель, захоплююче та палко розповідають про те, що в центрі їхнього життя – місія. Ці люди об’їздили тисячі кілометрів маючи на меті поширювати Євангеліє в багатьох країнах, про це повідомляє сайт ВСЦ ЄХБ.
Одинадцять років тому чоловік відчув поклик від Бога стати місіонером. З того часу він почав організовувати короткотермінові місіонерські подорожі в різноманітні країни світу. Дану книгу створив разом з іншою місіонеркою — Ольгою, вона теж чотири роки перебувала з місією в Середній Азії
Варто зазначити, що книга являє собою зібрання: власного пережитого досвіду, біблійної концепції місіонерського служіння, ексклюзивних живих історій, розповідей та свідчень про Господні чудеса.
Читайте також:

  • Відбулася конференція «Божа місія в світі» для перекладачів Біблії

Історію свого творіння Роман прокоментував так: «Півроку промайнули, як один тиждень. Досі не віриться, що ми змогли це зробити, і наша книга побачила світ. Вона поєднала чоловічий і жіночий погляд на деталі, історії короткострокової та довгострокової місії, теорію і практику десяти років міжнародного служіння. Я дякую Богові за час формування книги, дякую Йому за дружину і друзів, які надихали, підбадьорювали, вкладали фінанси для реалізації цієї справи»
Зараз з впевненістю можна сказати, що ця книга посприяє самовизначенню, ви зрозумієте де саме ваше місце в історії всесвітньої місії. Важливо, що вона не є створена з комерційною ціллю, її мета – сформувати в читачів цінності місії та благої вісті аж до краю землі. Отримавши книгу, за власним бажанням, ви можете пожертвувати фінанси для місіонерського служіння.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button