Новини культури

«Невідомий шлюб» − книга, яка може перевернути ваше уявлення про шлюб

Американський пастор, теолог та християнський апологет Тімоті Дж. Келлер, представляє загалу свою книгу, направлену на сімейні пари – «Невідомий шлюб». Ця книга показує всім і кожному, яким насправді має бути щасливий шлюб згідно з Біблією.

Джерело: kanabooks.com

Сучасні тенденції змушують нас вірити, що кожен має знайти собі ідеального партнера; що романтика є найважливішим елементом щасливого шлюбу; що ваш чоловік або жінка повинен або повинна допомогти вам розкрити свій потенціал; що шлюб не вічний; що розлучення − найкраще вирішення  подружніх проблем, які здаються непереборними. Одним словом, всі ці модні сьогодні твердження неправдиві. Тімоті Келлер і його дружина Кеті разом понад сорок років, що свідчить про те, що щасливий шлюб — це реальність, а не вигадка. Шлюб — це величні стосунки, однак для багатьох з нас вони залишаються загадковими й незрозумілими.

«Невідомий шлюб» — книга, яка розкаже нам, як побудувати успішний шлюб. Кожен, хто прагне пізнати Бога і навчитися по-справжньому любити у своєму житті, повинен прочитати її.

Придбати книгу можна тут

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button