Про відомих

Джон Вітерспун – наставник американської політичної еліти

Джон Вітерспун (5 лютого 1723 – 15 листопада 1794) – американський пресвітеріанський служитель і батько-засновник Сполучених Штатів.
Обіймав посаду президента коледжу в Нью-Джерсі (1768-94; нині Прінстонський університет). ). Його можна вважати правдивим наставником американської еліти, він привів до Христа і виховав цілу плеяду лідерів: одного Президента США (Джеймс Медісон), одного віце-президента (Аарон Бер), трьох суддів Верховного Суду, 10 членів Кабінету Міністрів, 12 губернаторів, 60 конгресменів (21 сенатор і 39 конгресменів), багатьох членів Конституційного Зібрання і конгресменів штату. Він був делегатом від Нью-Джерсі на Другому Континентальному конгресі і єдиним священнослужителем серед підписантів Декларації незалежності (4 липня 1776 року). У 1789 році Джон Вітерспун керував Першою Загальною Асамблеєю Пресвітеріанської церкви Сполучених Штатів, на яку зібралося 188 делегатів, з яких 52 делегати були студентами цього відомого священика.

Більше про християн які впливали на політику:

Духовність, громадянська і політична позиція Вітерспуна сильно вплинула на формування американського національного характеру, політичної і правової культури.

c4u.org.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!