Home»Про відомих»Джон Вітерспун – наставник американської політичної еліти

Джон Вітерспун – наставник американської політичної еліти

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Джон Вітерспун (5 лютого 1723 – 15 листопада 1794) – американський пресвітеріанський служитель і батько-засновник Сполучених Штатів.

Обіймав посаду президента коледжу в Нью-Джерсі (1768-94; нині Прінстонський університет). ). Його можна вважати правдивим наставником американської еліти, він привів до Христа і виховав цілу плеяду лідерів: одного Президента США (Джеймс Медісон), одного віце-президента (Аарон Бер), трьох суддів Верховного Суду, 10 членів Кабінету Міністрів, 12 губернаторів, 60 конгресменів (21 сенатор і 39 конгресменів), багатьох членів Конституційного Зібрання і конгресменів штату. Він був делегатом від Нью-Джерсі на Другому Континентальному конгресі і єдиним священнослужителем серед підписантів Декларації незалежності (4 липня 1776 року). У 1789 році Джон Вітерспун керував Першою Загальною Асамблеєю Пресвітеріанської церкви Сполучених Штатів, на яку зібралося 188 делегатів, з яких 52 делегати були студентами цього відомого священика.

Більше про християн які впливали на політику:

Духовність, громадянська і політична позиція Вітерспуна сильно вплинула на формування американського національного характеру, політичної і правової культури.

c4u.org.ua

Попередня Стаття

У Києві пройшла молитва за єдність України за участю Президента

Наступна Стаття

Мур - Микола Мучинський

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *