Актуальне

Поради для користувачів смартфону, як зосередитися на роботі й відпочинку – редакція Liga.Tech

Редакція Liga.Tech опублікувала поради, як налаштувати смартфон, аби не бути залежними від нього, зосередитись на роботі й краще відпочивати.

Джерело: tech.liga.net

Зазначається, що українці потерпають від втоми та нестачі повноцінного сну. Про це свідчать дані загальнонаціонального опитування, який провела соціальна група «Рейтинг» 8-9 жовтня 2022 року.

Тому редакція Liga.Tech радить так налаштувати смартфон, щоб «легше було зосередитися на роботі або відпочинку, та не перевіряти новини кожні пʼять хвилин».

Автори повідомлення пропонують:

  1. Перевести екран в чорно-білий режим

Завдяки цій опції, дослідник Рейман Ата скоротив користування вдвічі – з 4,5 до 2,3 години на день.

До того ж деякі користувачі «стали інакше сприймати природні кольори та більше зосереджуватися на реальних речах навколо».

  1. Видалити частину застосунків

Користувачі «мають організовувати домашній екран телефона так само ретельно, як вони планують декор вітальні», вважає працівник Національного інституту очей США Бевіл Конвей.

Це дозволить менше звертати увагу на кольорові значки (особливо якщо екран чорно-білий). Також дослідники переконані, що видалення частини застосунків дасть можливість використовувати телефон як інструмент, а не як іграшку.

  1. Вимкнути сповіщення у чатах та каналах

Бажано залишити тільки ті канали та чати, які критично важливі для користувача.

Водночас краще «обмежити споживання новин до двох разів на день».

  1. Перевести телефон у режим «Особистого часу»

Цей режим допоможе «обмежити будь-яку зовнішню активність». Для користування цією функцією, необхідно активізувати режим «Особистий час» або «Не турбувати».

Повідомляється, що ці режими вмикаються за кілька годин до сну та залишаються активними, наприклад, у першу годину пробудження людини.

Водночас можна користуватись смартфоном, але людина не реагуватиме на кожне повідомлення, що спливає на дисплеї.

  1. Контролюйте екранний час

Рекомендується контролювати час користування смартфоном на день, «встановлювати обмеження та блокувати їх після того, як ви перебрали денний ліміт “новин”».

Читайте також:

Детальніше про поради і як активізувати ці функції читайте на сайті Liga.Tech.

Технології сприяють порнографічній культурі. Детальніше за посиланням.

Нагадаємо, що завдяки розробці програміста з Кропивницького Віктора Шимка, штучний інтелект може вголос читати українську Біблію в перекладі Івана Огієнка. Ця функція можлива через сервіс Google Assistant.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button