Домашня » Варто замислитись » Алкогольна статистика України

Алкогольна статистика України

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Україні щороку через алкоголь помирають понад 40 тисяч людей. Це близько 8 тисяч отруєнь алкоголем, 8 тисяч – кардіопатій і решта – це всі інші захворювання, а також нещасні випадки, які трапляються через вживання алкоголю: куріння в ліжку в нетверезому стані, ДТП тощо.

На сьогодні 40% дітей (від 14 до 18 років) “вже причастились” до алкоголю, при тому, що існує заборона на продаж алкоголю неповнолітнім.

Щороку фіксується близько 25-30% випадків дитячої патології новонароджених, частою причиною чого є вживання алкоголю мамою або татом.

30% чоловіків у віковій групі від 25 до 50 років залежні від алкоголю.

В Україні офіційно зареєстровані та поставлені на наркологічний облік 700 тисяч осіб з діагнозом хронічний алкоголізм.
Рівень вживання алкоголю в державі становить близько 12 л на 1 особу в рік, хоча за даними ВООЗ цей показник не повинен перевищувати 8 літрів.

Світ у павутинні алкоголю

Росія. За даними Роспотребнадзору, 2,5 мільйони росіян страждають від алкоголізму та знаходяться на обліку. Ще близько 600 тисяч не мають діагнозу, але не можуть жити без щоденної дози алкоголю. В 2007 році 89 тисяч жителів Росії померло через надмірне вживання спиртного.

Більше про вживання алкоголю:

Білорусь. За останні п’ять років, як повідомляє відділ профілактики МВС, в Білорусі внаслідок отруєння алкоголем померло близько 14 тисяч людей. На даний момент рівень вживання білорусами алкоголю становить 10,59 літра на одну людину.

США. В 2006 році близько 1600 учнів середніх шкіл померло від отруєння алкоголем.

Попередня Стаття

Тату, йдемо додому!

Наступна Стаття

Небойові втрати і пияцтво в армії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *