Новини суспільстваХристиянські новини

Понад 300 студентів з різних країн. Стартувала Християнська Відкрита Академія

3 листопада 2020 року розпочався перший курс у Християнській Відкритій Академії. В цей день на вступній сесії ХВА були присутні християни різних конфесій і деномінацій з України, Білорусі, Польщі, Чехії, Іспанії, Великобританії, Сполучених Штатів Америки тощо.
У вступній промові директор ХВА Ярослав Лукасік зробив акцент на необхідності мати біблійний світогляд, сильний характер і високий рівень професіоналізму тим, хто покликані бути місіонерами в суспільно-політичній сфері. «Для того, щоб впливати на культуру і національні процеси, потрібно мати навички біблійного осмислення глобальних і локальних викликів нашого часу. Я сподіваюся, що Християнська Відкрита Академія стане для вас аналітичним центром, що дає подібні навички, і тим навчальним закладом, в якому ви отримаєте широкий спектр гуманітарних знань, необхідних для роботи в публічній сфері».
На цей момент у ХВА зареєстровано понад 300 студентів.

Християнська Відкрита Академія – це освітня програма для лідерів, які покликані впливати на громадську сферу і нести туди християнські цінності. Мета проєкту – допомогти християнським громадам об’єднатися, щоб системно створювати проєкти християнського впливу на суспільство, а також створення формації християнських лідерів для служіння в громадській сфері.
Програма реалізується в партнерстві з Острозькою Академією та американським університетом Spring Arbor University. Під час відкриття ХВА ректор Національного університету «Острозька Академія» Ігор Пасічник розповів про історію «славного граду» Острога, про перший вищий заклад Східної Європи XVI століття Острозьку Академію – нині одну з трьох кращих ВНЗ України – та її засновника князя Василя-Костянтина Острозького. «Формування національної еліти, яка живе християнськими цінностями, для служіння на благо України – незмінна мета Острозької Академії як у XVI столітті, так і у столітті XXI», – підкреслив ректор.
Організатори ХВА запевняють, що кожного четверга студентів чекають вебінари з блискучими професіоналами своєї справи, які виступатимуть з різними темами з апологетики, історії, філософії, соціології, політології тощо. А саме: автор понад 30 бестселерів Ос Гіннес представить тему «Горизонт 2020: можливості та виклики для Євангелія у XXI столітті»; один з кращих консервативних соціальних теологів сучасності Вейн Грудем буде говорити про «Теологію християнської місії в суспільстві»; професор християнської історії у Spring Arbor University, перекладач Біблії Чарльз Уайт зробить «Вступ до апологетики» та розповість про «Раціональні докази воскресіння Христа», а професору математики Оксфордського університету, видатному апологету сучасності Джону Ленноксу можна буде ставити питання в прямому ефірі в кінці листопада. Також серед лекторів – автор знаменитої книги «Сексуальна революція: руйнування свободи заради свободи» Габріела Кубі та найпопулярніший в Україні публічний філософ Андрій Баумейстер.
Більше інформації – тут: https://academy.forumeast.eu/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button