СвітХристиянські новини

Зміна статі не допомагає людині із проблемою статевої самоідентифікації побороти психологічні проблеми

Опублікували дослідження про те, що “зміна статі” не допомагає людині із проблемою статевої самоідентифікації побороти психологічні проблеми, пише газета Слово про Слово з посиланням на dailysignal.com.
Давно відомо, що т.з. трансгендери значно частіше страждають від психічних проблем і значно частіше чинять самогубство. Неомарксисти навчають, що трансгендер є не у своєму тілі і якщо він/вона пройде процедуру по “зміні статі” то це позитивно позначиться на психічному стані людини.
Але виявилось, що у такому разі у людини в якої була проблема із статевістю додається ще й фізичне каліцтво від гормонів та хірургічних втручань (при яких часто бувають летальні випадки) без будь-яких позитивних змін.

Найбільший набір даних про процедури зміну статі – як гормональні, так і хірургічні – виявляє, що такі процедури не приносять обіцяної користі для психічного здоров’я.

Особи з діагнозом гендерної невідповідності, які отримали гендерно підтверджуючу хірургічну операцію, швидше за все лікуватимуться від тривожних розладів порівняно з особами, у яких діагностовано гендерну невідповідність, які не отримували гендерно підтверджуючих операцій.

Як зазначено два роки тому у книзі “Коли Гаррі став Саллі: Відповідаючи на трансгендерний момент“, найкращі методи лікування зосереджуються на тому, щоб допомогти людям приймати своє тіло. Замість того, щоб намагатися зробити неможливе – «змінити стать» тіл, щоб вирівнятися з помилковими думками та почуттями, ми повинні хоча б спробувати все можливе: допомогти людям узгодити свої думки та почуття з реальністю, включаючи реальність тіла.
Тож коли у ЗМІ проводяться дослідження, які відстежують результати лише за кілька років, і стверджують, що зміна статі є приголомшливим успіхом, є хороші підстави для скептицизму. 
Як я зазначено у «Коли Гаррі став Саллі», гендерна дисфорія є серйозним станом. До людей, які переживають конфлікт гендерної ідентичності, слід ставитися з повагою та співчуттям. І вони заслуговують знати правду.
Зараз найбільший у світі відповідний набір даних виявляє гормони і операції не приносять цілісності та щастя. Нам потрібно знайти кращі, гуманніші та ефективніші реакції на тих, хто відчуває дисфорію.

Молімось за конструктивне служіння, яке б могло допомогти людям із порушеною статевістю прийняти свою стать і отримати мир.
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button