РелігіяХристиянські новини

46-річний трансгендер вирішив стати «монахинею», однак кілька монастирів йому відмовили

У Бельгії Еф’є Спреутерс, 46-річний чоловік-трансгендер, заявив, що вирішив піти у католицький жіночий монастир та стати «монахинею». Однак кілька монастирів відмовили йому. Повідомляє vsirazom.ua та на Facebook-сторінці Maya Guseynova.

15 років тому Еф’є почав ідентифікувати себе жінкою. Чоловік вільно користується жіночими туалетами, роздягальнями, душовими, змагається з жінками, а якщо вчинить злочин, буде відбувати покарання у жіночій в’язниці.

Згодом трансгендер озвучив в ефірі бельгійського радіо Radio 2 Antwerp, що прагне стати «сестрою» у католицькому жіночому монастирі. Однак кілька монастирів відмовили йому.

«Людина народжується із біологічною статтю і міняти її впродовж життя згідно “сексуальної ідентичності” не може», – наголосив юрист католицької церкви Рік Торфс.

Еф’є збирається продовжувати боротьбу за своє «покликання», аби стати «монахинею» у жіночому монастирі.

«Я не здамся, навіть якщо мені доведеться їхати до Ватикану», – заявив Еф’є Спреутерс в ефірі місцевого радіо.

Чоловік зазначив, що він ріс та виховувався у хорошій релігійній сім’ї, але тільки зараз зрозумів, що справжній мир для своєї душі він може здобути у жіночому монастирі.

Читайте також:

Громадянський рух «Всі разом!» підкреслив, що ця історія має всі ознаки провокації з метою звинуватити Католицьку церкву у так званій трансфобії. Безглуздя в контексті трансруху триває. І передусім воно загрожує жіночим спільнотам і середовищам.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button