Варто замислитись

Життя – в крові

Біблія вчить, що наше фізичне життя – в нашій крові. Біблія також говорить, що наша духовне і вічне життя залежить від крові Ісуса Христа.

Ваше серце качає кров зі швидкістю більше метра в секунду. Це означає, що будь-який окремо взятий еритроцит (червона кров’яна клітина або червоне кров’яне тільце) зробить повне коло по системі кровообігу з легень і назад всього за хвилину. Але серце – не єдина працьовита «деталь» системи кровообігу. Еритроцит живе всього близько 4 місяців. За цей час червона кров’яна клітина здійснює понад 170 000 «рейсів», приносячи кисень від легень в інші органи тіла людини. Дозволяє зробити це речовина гемоглобін, яке містить залізо, і саме воно дозволяє червоним кров’яним тільцям переносити молекули кисню. Оскільки час існування еритроцитів в тілі людини короткий, вони повинні постійно замінюватися новими. Тому ваше тіло щосекунди виробляє близько 2 млн еритроцитів. Тіло людини справляється з цим дуже ефективно, тому що залізо з мертвих клітин не пропадає, а повертається в еритроцити – нові.

Дізнаючись подробиці роботи кровоносної системи людини, розумієш, що фізичне життя – щоденний дар, який ми отримуємо від Бога. Але саме цілюща кров, кров Спасителя нашого, Ісуса Христа, пролита Ним на хресті через Його страждання і смерть, дала нам можливість отримати вічне життя.

Читайте також:

Книга Буття 9: 4

«Тільки м’яса з душею його, з кров’ю його, не будете».

Схожі статті

Джерело: ДеньзТворцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!