Новини суспільства

Згідно з даними кампанії британського уряду, підлітки, чиї батьки палять, частіше починають палити самі

Кампанія Better Health Smoking висвітлює дослідження, які показують вплив дорослих курців на молодих людей. Згідно з даними кампанії британського уряду, підлітки, чиї батьки палять, у чотири рази частіше починають палити самі. Лікарі закликають батьків та опікунів відмовитися від цієї шкідливої звички.

Джерело: bbc

Better Health Smoking повідомляє, що 4,9 % підлітків, батьки яких палять, почали палити, тоді як лише 1,2 % підлітків, батьки яких не палять, почали це робити.

У новому фільмі, опублікованому Національною службою охорони здоров’я, експерти в галузі охорони здоров’я обговорюють зв’язок між курінням дорослих з дітьми, які починають палити. Терапевт Ніхат Аріф і дитячий психолог доктор Беттіна Хонен закликають батьків прийняти правильне новорічне рішення – назавжди кинути палити, щоб сприяти здоров’ю майбутніх поколінь. У цьому заклику до них приєдналися два експерти в галузі відмови від куріння – професор Нік Хопкінсон та доктор Ентоні Лаверті з Імперського коледжу Лондона.

Читайте також: 

Під час пандемії психологічне здоров’я підлітків покращується: результати опитування

Міністр охорони здоров’я Меггі Трауп сказала, що сподівається, що дослідження дасть батькам більше мотивації кинути палити. Вона додала, що нова кампанія наголошує на «зв’язку паління між поколіннями», і це може бути «додатковою мотивацією, що багатьом потрібно назавжди відмовитися від цигарок цього року».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!